Із застілля харків’янка відправила чоловіка в реанімацію – що сталося
Жінка завдала чоловікові ножових поранень під час застілля в Індустріальному районі Харкова. Потерпілого у тяжкому стані ушпиталили, а 33-річну нападницю затримали.
Під час спільного вживання спиртного між подружжям виник конфлікт, у ході якого жінка схопила ніж та вдарила ним чоловіка, повідомили у ГУ Нацполіції у Харківській області.
Поліцейські затримали 33-річну зловмисницю. Їй вже повідомили про підозру у вчиненні злочину за ч. 1 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) ККУ. Санкція статті передбачає покарання до восьми років тюрми.
Як повідомляла МГ “Об’єктив”, до 12 років позбавлення волі засудили мешканця одного із сіл Лозівського району Харківської області, який систематично ґвалтував свою 16-річну дочку із розумовою відсталістю. Дівчина завагітніла і народила дитину, яка згодом померла.





