У лютому розглянуть нові тарифи на проїзд у транспорті
«Харківський метрополітен» підготував розрахунки, згідно з якими вартість проїзду має зрости на 3 гривні — до 8. У тролейбусах і трамваях тариф складе 6 гривень. Детальніше — у матеріалі Артема Листопада.





