• Четверг 18.07.2019
  • Харьков +19°С
  • USD 25.86
  • EUR 29.03

У Харкові подорожчає проїзд у міському електротранспорті (відео)

Общество    3575
У Харкові подорожчає проїзд у міському електротранспорті (відео)

Харківський метрополітен” підготував розрахунки, згідно з якими вартість проїзду має зрости на 3 гривні – до 8. У тролейбусах і трамваях тариф складе 6 гривень. 

Артем Листопад, кореспондент

У Харкові подорожчає проїзд у міському електротранспорті. Плату у трамваях та тролейбусах планують підняти до 6 гривень, в метро – до 8. Рішення розглянуть 6 лютого.

Павло працює водієм трамваю більше року. Вважає, якщо порівнювати з іншими видами міського транспорту, плата в розмірі 6 гривень для пасажирів терпима.

Павло, водій трамваю

Маршрутки, все подорожало. У нас самый, получается, дешевый вид транспорта. В принципе, это нужно, потому что все дорожает.

Роман, харків’янин

Электричество же дорожает. Они же этим обосновывают, допустим, трамвай, метро. Вот и поднимают тарифы, им же нужно платить за потребление электроэнергии. Пешком хожу, чтобы сэкономить. Ну то же самое все будет, ну будет выше, придется больше отдавать.

У метрополітені повідомляють, що запропонований тариф у розмірі 8 гривень не є прибутковим. На розвиток підприємства будуть використовуватися кошти за рахунок амортизації відрахувань. Подорожчання обґрунтовується підвищенням тарифів на електроенергію, заробітної плати та цін на матеріали для обслуговування. Останнє складає 54% вартості проїзду.

Необхідно проводити ремонтні роботи згідно дефектних актів у збільшених обсягах або робити заміну великих дорогих вузлів. Крім того, для безпеки перевезень підприємство не має можливості купувати дешеві частини сумнівної якості, а обмеженість метрополітену в оборотних коштах не дозволяє забивати складські приміщення великою кількістю запасних частин за оптовими цінами.

Марія Головащенко, харків’янка

У нас сейчас страна довольно-таки в тяжелом состоянии. Все люди, у них тяжелое финансовое положение. Действительно, у многих, особенно у тех, кто ездит на общественном транспорте. Конечно же негативное, поэтому цену нужно держать максимум, как это только возможно. Метро ну вот тоже 5 и то мне кажется, это уже многовато для метро.

Останнє подорожчання відбулося в березні 2018  року. Тоді вартість проїзду в міському електротранспорті зросла на 1гривню. Нові тарифи розглянуть на засіданні виконкому міськради 6 лютого.

Автор: Артем Листопад
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.