• Воскресенье 05.04.2020
  • Харьков +5.22°С
  • USD 27.6
  • EUR 30.08

Американський ортопед протезує ноги тварин (фото, відео)

Мир    1053
Американський ортопед протезує ноги тварин (фото, відео)

Деррік Кампана – ортопед для тварин, которий врятував життя понад 20 000 створінням – свійським та одомашненим. Він створює шини та штучні кінцівки, щоб поновити їхню спроможність ходити.

Він є одним із небагатьох людей у ​​світі, котрі виготовляють на замовлення протези для тварин, повідомляє Intelligent Living, котрий, в свою чергу посилається на Washington Business Journal.

У 2004-го року Деррік Кампана заснував фірму по протезуванню тварин Animal Ortho care в місті Стерлінгу, штат Вірджинія. Вона розсилає поштою набори власникам домашніх тварин та ветеринарам, щоб вони могли зробити форми кінцівок своїх домашніх тварин або пацієнтів. Готові форми клієнти надсилають назад, а фірма виготовляє персональний протез або шину для кінцівки із термопластичного матеріалу.

Такий кар’єрний зріст не був спланованим заздалегідь. Він збирався, як і всі його колеги, стати звичайним ортопедом, але одного разу зробив кінцівку лабрадору ретриверу на ім’я Чарльз, його клієнтська база різко зросла.

Тепер він лікує не тільки собак чи котів, а також робить протези верблюдам, коням, газелям, вівцям, птахам та навіть слонам. “Зараз ми бачимо, як люди більше дбають про тварин, і ми показуємо світові, що є такі речі, як протезування собак. Ви можете дати своїм тваринам другий шанс”, – говорить Деррік Кампана.

Протезні вироби фірми Кампани виготовляються з пластмаси медичного класу на замовлення для кожної тварини окремо. Ціни становлять близько 1000 доларів за протезні кінцівки і 500 доларів за шини, що набагато дешевше, ніж операція. Наприклад, операція з виправлення зірваного передньої хрестоподібної зв’язки коліна у собаки може коштувати близько 3300 доларів.

“Якщо ви приводите собаку зі зламаним пальцем на нозі, традиційний ветеринар може ампутувати всю кінцівку.  Деякі люди кажуть, щось на кшталт того, що їхня собака гарно шкандибає на трьох ногах, але коли ви самі скачете на одній нозі, інша частина вашого тіла може зруйнуватися дуже швидко.

Ми довели, що можемо додати, принаймні, ще два роки до життя собаки, встановивши протез “, говорить американський “ортопед Дулітл”.

Як ми розповідали, американська біологиня заявила журналістам, що виношує дитя горили.

Автор: Вікторія Березка
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.