• Вторник 07.04.2020
  • Харьков +3.87°С
  • USD 27.24
  • EUR 29.38

Карантин по-італійські: спів, як ліки від коронавірусу (фото, відео)

Мир    2002
Карантин по-італійські: спів, як ліки від коронавірусу (фото, відео)

В мережі Інтернет з’явилося відео, як італійці підтримують силу духу: знаходячись на безпечній відстані один від одного, громадяни підіймають настрій співом та музикуванням.

Італія – одна з країн світу, якій коронавірус завдав наймасовішої шкоди.  Міста та цілі регіони закриті на карантин через небезпеку ще більшого поширення зарази. Дедалі більше країн припиняють транспортне сполучення, в аптеках бракує антисептиків та захисних масок, частина великих підприємств припинили роботу, але люди не втрачають оптимізму.

Пересічного італійця неможливо уявити за самотньою вечерею чи одиноко сидячим на лавці в парку. Спілкування, святкування та активна соціальна діяльність притаманна італійцям відмалечку до до найпохилішого віку. Навіть старі з обмеженими можливостями “виходять в люди” – на інвалідних візках. Крамниці, ресторани, кав’ярні, виставкові зали, театри та концерти – ось ті радощі життя, від котрих жоден італієць не відмовиться добровільно.


Ще одна сфера соціально значуща для більшості італійців – церковна діяльність, особливо – на Півдні. Релігійні процесії, збори пожертв, благодійні акції, концерти просто в церквах – невід’ємна частина соціального життя, яку кожен мешканець громади ставить на один рівень з родиною. А родина – батьки, брати, сестри, кузени – то для італійців узагалі “святе”!

І ось тепер вулиці італійських міст спорожніли. Не видно туристів, та й самі італійці не спішать виходити на прогуляну чи до ресторану.

 

Але італійці не були б італійцями, якби не знайшли способу розважитися. Вони виходять на балкони, вилазять на дахи, грають на музичних інструментах та самовіддано співають. І правильно: спів допомагає правильно дихати – нижньою частиною легенів. В такий спосіб вентилюється найуразливіша частина дихальної система організму. І це нам чудово демонструє наступне відео.

Фото та відео – з Інтернету.

Читайте також: “Український дипломат захворів на коронавірус”

Автор: Вікторія Березка
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.