• Четверг 21.01.2021
  • Харьков -18°С
  • USD 28.2
  • EUR 34.15

Без аплодисментів і сцени: театр Лесі Українки показує вистави онлайн

Культура    1971
Без аплодисментів і сцени: театр Лесі Українки показує вистави онлайн

Київський театр Лесі Українки виклав у мережу 6 своїх найкращих вистав, щоб їх могли переглянути усі охочі під час карантину.

🦟“Перетворення” (2015)
Постановка, де немає місця для діалогів, адже дійство повністю побудовано на пластиці виконавців. Вистава йде за сюжетом Кафки, але на думку авторів, вона – геть про інше.

🎖“Слава героям” (2016)
Дія відбувається у лікарняній палаті. “Це історія про те, що у справжнього воїна, часом, жіноче обличчя”, – зазначають постановники.

💓Любов)” (2017)
Інтерпретація “Блакитної троянди” за Лесі Українки у стилі кіберпанк. Той, хто не зміг знайти цю мало видавану драму нашої класикині, може її подивитися.

🎄“Різдвяна історія” (2017)
“Вистава для всієї сім’ї або чому Різдво – це трішки більше, ніж ялинка та пишне застілля”, – анотують постановники. Але тема різдвяних історій, започаткованих Діккенсом, жива і до нині, незалежно від пори року.

💩“Боженька” (2018)
Історія людини, котра сповідається, але кому? Він – останній із тих, хто вижив. Актуально під час пандемії, чи не так?

🏛 “ВРУбайся або Розпускати чи не розпускати?” (2019)
Це – експерементальний показ у стилі так званого “документального театру” Постановники пояснюють: “Таки точно перше в Україні сценічне читання за стенограмою із зустрічі Президента України В. Зеленського з представниками лідерів фракцій.” Той, хто кому ще не набридли щоденні політичні вистави, може переглянути сценічну інтерпретацію.

Нагадаємо, що на нашому сайті ви також можете переглянути спектакль “Єхай?!” легендарного “Театру на Жуках” та неперевершену “Травіату” ХНАТОБУ.

Автор: Вікторія Березка
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.