• Понедельник 01.03.2021
  • Харьков +1.84°С
  • USD 27.95
  • EUR 33.84

17 листопада в світі відзначається Міжнародний день передчасно народженої дитини (відео)

Мир    718
17 листопада в світі відзначається Міжнародний день передчасно народженої дитини (відео)

У цей день у світі говорять про малюків, які народилися раніше повних 37 тижнів вагітності. Такі новонароджені потребують особливого догляду. 

День був заснований не дуже давно, лише у 2009 році. Ініціатива належала Європейському фонду по догляду за новонародженими дітьми. У цей день традиційно підсвічують будівлі або інші конструкції (мости, башти тощо), а ще роблять маленьких паперових пташок.

У світі щорічно народжується до 15 мільйонів таких малюків. Один мільйон з цієї кількості не виживає, а всі інші з часом наздоганяють звичайних дітлахів у розвитку. Натомість важливо розуміти, що догляд за такою дитиною — це величезні гроші. Зокрема, в Україні суми сягають 100 тис. гривень.

Довідка: згідно з рекомендаціями ВООЗ, недоношеною вважають таку дитину, яка народилася передчасно. Медичною мовою — у разі терміну вагітності менше ніж 37 повних тижнів (258 днів і менше), рахуючи від першого дня останньої менструації.

Чудовим подарунком педіатрам-неонатологам, які прикладають максимум зусиль для збереження життя своїх малесеньких пацієнтів, стане відео, у якому можна побачити результати тих зусиль:

Раніше повідомлялося про Всесвітній день молоді. Його святкують 10 листопада.

Бажаєш першим дізнаватися новини Харкова, України та світу?

Підписуйся на Telegram-канал: t.me/objectivetv, Viber-канал: https://cutt.ly/lyDk847 або Instagram: instagram.com/objectiv.tv

Автор: Олександра Пруднікова
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.