• Четверг 17.10.2019
  • Харьков +18°С
  • USD 24.84
  • EUR 27.38

У Харкові триває реконструкція скверу “Стрілка” (відео)

Общество    990
У Харкові триває реконструкція скверу “Стрілка” (відео)

Усі роботи планують завершити до кінця 2019 року.

У Харкові триває реконструкція  скверу «Стрілка». Останній раз її робили у 2010 році. Юрій Васильєв живе біля скверу вже 30 років. Вважає, що гроші можна було витратити на інші парки.

Юрій Васильєв, мешканець району

Я думаю, что не стоит его так часто реконструировать, его здесь каждый год перекладывают. Это просто списание денег.

Ярослав з дружиною Наталією полюбляють гуляти центром міста. Кажуть, що влітку парк став брудним, витоптали траву, адже в сквері було багато любителей подиміти кальяном.

Ярослав, мешканець району

То что проходит реконструкция нравится, как и любому здравомыслящему гражданину, другое дело, что мы не знаем, как она проходит, сколько процентов от  выделенных средств уходит на реконструкцию, а сколько в карманы наших чиновников.

За словами Євгена Лісічкіна, співзасновника Харківського антикорупційного центру, міська рада  уклала договір з підприємством «Велт» на капітальну реконструкцію скверу «Стрілка» на суму 27 мільйонів гривень. Але, як стверджує Лісічкін, фірма не має ресурсу задля виконання робіт – в її штаті лише дев’ять працівників.

Євген Лісічкін, співзасновник Харківського антикорупційного центру

Фірма, яка виконує капітальний ремонт заснована була в 2015 році у Харкові, взагалі невідомі особи, тобто не відомо взагалі, де ця фірма виконувала капітальні ремонти до цього часу.

Як стверджує активіст, 5 мільйонів буде витрачено на заміну огорожі, 11 мільйонів – на нове дорожнє покриття. Також мають встановити два дитячих ігрових комплекси і три нових причали.

Євген Лісічкін, співзасновник Харківського антикорупційного центру

Потрібно було витрачати кошти не на цей сквер в першу чергу, безумовно ремонт і капітальний ремонт дуже добре для цього скверу, але його можна було б зробити після того, як були б зроблені ремонти в більш занедбаних парках та скверах.

Ремонт у сквері “Стрілка” триватиме до кінця 2019 року.

Автор: Олена Верекомська
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.