• Четверг 25.04.2019
  • Харьков +23°С
  • USD 26.59
  • EUR 29.81

Кращі школярі Харкова будуть отримувати стипендію в розмірі 500 гривень (відео)

Общество    733
Кращі школярі Харкова будуть отримувати стипендію в розмірі 500 гривень (відео)

Це 40 учнів, які мають найкращі показники у вивченні фізики та математики.

З першого січня 2019 року 40 харківських школярів, які мають найкращі показники у вивченні фізики та математики, будуть щомісячно отримувати стипендію в розмірі 500 гривень. З ініціативою запровадження стипендії «Фізмат» виступив академік Національної академії наук Володимир Семиноженко.

Володимир Семиноженко, академік НАН України, почесний громадянин Харкова

Вместе с моими единомышленниками, ведущими харьковскими академиками —  физиками и математиками — я инициировал создание такого фонда, чтобы мы могли поощрять изучение этих дисциплин в школе.

За словами Семиноженка, стипендію будуть отримувати як ті школярі, які мають успіхи у вивченні шкільної програми, так і переможці олімпіад, конкурсів і автори наукових робіт в області точних наук. Найближчим часом остаточно сформують склад академічного журі. Свою згоду увійти до його складу вже дали відомі академіки-харків’яни, провідні харківські педагоги, а також молоді вчені.

Тетяна Рохманова, член академічного жюрі, кандидат фізико-математичних наук

На многих специальностях, когда вы поступаете, вам нужно сдавать или физику, или математику. Понятно, что ученикам это дается тяжело, эти специальности не так просто даются. Дополнительная мотивация однозначно поможет человеку быть заинтересованным и стремиться повысить свой результат.

Нагородний фонд становить стипендія Володимира Семиноженка як почесного громадянина Харкова.

Автор: Аліка Піхтерева
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.