• Среда 21.08.2019
  • Харьков +27°С
  • USD 25.13
  • EUR 27.84

У Харкові охоронець супермаркету застрелив чоловіка, який напав на нього з ножем (відео)

Общество    2211
У Харкові охоронець супермаркету застрелив чоловіка, який напав на нього з ножем (відео)

Зловмисник, який встиг кілька разів поранити охоронця ножем, помер у лікарні.

У Харкові застрелили чоловіка, який відмовився розраховуватись у супермаркеті. Інцедент відбувся в 21:30 напередодні у закладі торгівлі на вулиці Шевченка. В супермаркеті розповідають, що чоловік почав їсти хліб, сир, рибу та пити кефір. Те, що залишилось приніс на касу, але платити не захотів. Сума продуктів не перевищувала 140 гривень.

Володимир Лисенко, директор супермаркету
Когда он предоставил весь товар к оплате, у него не оказалось денег оплатить. Кассир задал вопрос: оплатите, пожалуйста, товар. Покупатель начал вести себя слегка агрессивно. На что кассир начал действовать по инструкции и сразу же пригласил сотрудника охраны. 

У супермаркеті додають, що чоловік надалі вів себе агресивно, тому на допомогу покликали співробітника державної служби охорони. Як розповіли правоохоронці, чоловіка привели у підсобне приміщення, де він наніс іхньому співробітнику декілька ножових ударів у голову, шию і тулуб. Після цього співробітник поліції застрелив покупця.

 Олег Гронь, начальник Управління поліції охорони Харківської області

Нашему сотруднику угрожала угроза жизни и здоровью, он, согласно статьи 46 Закона “О национальной полиции” применил огнестрельное оружие.

І держохоронця, і покупця забрали до інституту невідкладної хірургії, де останній помер. Стан здоров’я правоохоронця стабільний, загрози його життю немає.

Олег Гронь, начальник Управління поліції охорони Харківської області

Мы будем проводить служебное расследование по действиям нашего сотрудника совместно с соответствующими службами. И, естественно, прокуратура. Явно угрожало жизни его. потому что он весь в крови был и порезанный. Хорошо, что какие-то органы не перерезали. 

Інформацію про подію внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань.

Автор: Юлія Бєділо
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.