• Среда 21.08.2019
  • Харьков +25°С
  • USD 25.13
  • EUR 27.84

У Харкові посвятили в студенти більше тисячі іноземців (відео)

Общество    910
У Харкові посвятили в студенти більше тисячі іноземців (відео)

Під час посвяти першокурсники принесли клятву та отримали студентські квитки.

У Каразінському університеті посвятили в студенти більше тисячі іноземців з понад 50 країн. Серед них – Лін ХалОуф з Саудівської Аравії. Цьогоріч дівчина вступила на медичний факультет.

Лін Халоуф, першокурсниця ХНУ імені В.Н. Каразіна
Мій батько – діабетик, я завжди якось хотіла йому допомогти. Бути лікарем дає тобі право допомагати своїй родині, а ще це гарна можливість заробляти гроші та лікувати паціентів у майбутньому, так само, як лікували мене, коли я була маленькою. Каразінський університет – серед 500 найкращих університетів світу.

Хана Аббан Менсах також є першокурсником медицинского факультету. Хлопець приїхав з Гани.

Хана Аббан Менсах, першокурсник ХНУ імені В.Н. Каразіна
Ми весь час приділяємо навчанню. Ми дуже зайняті. Вивчати медицину нелегко, багато завдань, тестів, ми майже ні про що інше не думаємо, тільки навчаємось.

Під час посвяти першокурсники принесли клятву та отримали студентські квитки.

Віль Бакіров, ректор ХНУ імені В.Н. Каразіна
Ми вперше в історії університету святкуємо посвяту у студенти іноземних громадян. Від імені адміністрації університету, студентської громади, від імені професорів, викладачів я вітаю вас з цією подією! Я обіцяю, що ми докладемо усіх зусиль, щоб дати вам гарну освіту.

У виші розповідають, що найбільш популярним факультетом серед іноземних студентів є медичний. Також вступають до “школи бізнесу”.

Олексій Навроцький, директор Інституту міжнародної освіти ХНУ імені В.Н. Каразіна
Ми працюємо над тим, щоб всі факультети мали іноземні групи і щоб всі групи були представлені високою мовною підготовкою та високою професійною підготовкою фахівців. Каразінський університет – це славетний бренд на міжнародному ринку освітніх послуг, тому що ми намагаємося втримати високу якість освіти для того, щоб наші випускники як українські, так і іноземні знаходили себе в житті з високим рівнем освіти. 

Також під час урочистостей відбувся фінальний етап виборів голови ради іноземних студентів. Голосування було таємним. Переміг учень з Узбекистану.

Мадамін Асроров, голова ради іноземних студентів ХНУ імені В.Н. Каразіна
В первую очередь, я планирую в студсовете навести порядок. У нас сейчас много членов студсовета с медицинского факультета, а с других мало. Мы соберем всех и найдем активных студентов. Со всеми будем работать

Каразінський університет є лідером за кількістю іноземців серед вишів області. В ньому здобувають освіту більше 4,5 тисяч студентів з-за кордону.

Автор: Юлія Бойко
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.