• Понедельник 19.08.2019
  • Харьков +21°С
  • USD 25.14
  • EUR 27.85

Молоді харківські вчені отримали президентські нагороди (відео)

Общество    1156
Молоді харківські вчені отримали президентські нагороди (відео)

Їх привітала голова облдержадміністрації Юлія Світлична. На зустрічі вчені надали свої пропозиції щодо розвитку науки в регіоні.

За чотири наукові розробки одразу вісім молодих вчених Харківщини отримали премію президента України. Серед них – шість представників політехнічного інституту та два – Інституту сцинтиляційних матеріалів НАН України. Половина науковців – представниці прекрасної статі. Привітала вчених Юлія Світлична.

Юлія Світлична, голова ХОДА

Це надасть вам змогу підкріпити свої наукові знання і наукові доробки фінансовим стимулом. Для того, щоб продовжувати свій цікавий науковий життєвий шлях. Я вам дуже дякую за те, що ви вибороли такі премії. За те, що ви підняли ще вище харківську науку.

Праця Дениса Мірошниченка присвячена використанню вугілля для виробництва коксу та чавуну. Чоловік розповідає, що через бойові дії на Донбасі вугілля не вистачає, тому його привозять з-за кордону. Це “чорне золото” не таке якісне – через транспортування. Щоб дізнатися, як раціонально та економно використовувати таке вугілля, Денис разом з командою побував на всіх коксохімічних заводах України. На цю тематику зроблено майже 30 науково-дослідницьких робіт.

Денис Мірошниченко, працівник НТУ “ХПІ”

Работа имеет экономический эффект. Порядка 20-22 тысяч гривен уже посчитаны. И я думаю, что с каждым годом этот эффект наш будет нарастать и нарастать.

Вчені надають свої пропозиції щодо подальшого розвитку науки на Харківщині.

Денис Мірошниченко, працівник НТУ “ХПІ”

Любая статья более-менее знаковая – это наш английский язык. Любые конкурсы, чтобы получить зарубежный грант, нужно составлять письмо на английском языке. Любой рейтинговый журнал… Я думаю, что все согласятся, без этого мы никуда не пойдем.

Юлія Світлична розповіла, що подібні курси діяли на базі економічного університету та пообіцяла подовжити проект. Також до цієї роботи залучать Харківський університетський консорціум.

Автор: Аліка Піхтерева
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.