• Среда 17.07.2019
  • Харьков +19°С
  • USD 25.86
  • EUR 29.03

Автомобіль Lexus Олени Зайцевої їхав зі швидкістю 106  кілометрів на годину (відео)

Общество    2363
Автомобіль Lexus Олени Зайцевої їхав зі швидкістю 106  кілометрів на годину (відео)

 На черговому засіданні суду у справі про ДТП на Сумській озвучили результати експертизи, яку зробив адвокат Геннадія Дронова за власною ініціативою. 

106  кілометрів на годину. Саме з такою швидкістю їхала Олена Зайцева на думку дніпровських експертів. Також вони встановили, що водійка Lexus могла загальмувати і уникнути аварії. А якби Геннадій Дронов рухався на зелене світло, то зіткнення і зовсім не сталося б. Однак, прокуратура вважає, що долучити експертизу до справи неможливо.

Ігор Омельченко, прокурор

Експерти, які проводили дані дослідження, не мають спеціальних знань, а саме щодо дослідження відео- та фотоматеріалів. Тому ми вважаємо, що проведення даної експертизи є необ’єктивним. Крім цього, було проведено дослідження тільки одного відео.

Захисники Зайцевої згодні з позицією прокурора та заявляють клопотання про визнання цього доказу неприпустимим. Суд відмовляє. Адвокат Геннадія Дронова Сергій Перепелиця каже, що всі заперечення є безпідставними.

Сергій Перепилиця, адвокат Геннадія Дронова

Дуже добре, що суд відмовив у задоволені клопотання прокурора та сторони захисту Зайцевої про визнання експертизи неприпустимою. Я вважаю, що ця експертиза повинна дійсно вплинути зараз на хід самого процесу.

На засіданні представник потерпілої Жанни Власенко, яка під час аварії була вагітною, через канцелярію уточнив, що наразі не має вимог до Зайцевої. Дронова ж жінка просить відшкодувати їй 100 тисяч гривень матеріальної шкоди та 200 тисяч моральної. Суддя оголосив перерву до 15 січня.

Автор: Юлія Бойко
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.