• Вторник 21.01.2020
  • Харьков +1°С
  • USD 24.33
  • EUR 26.96

На Харківщині учасники ООС та їхні родичі отримали від держави земельні ділянки (відео)

Общество    1113
На Харківщині учасники ООС та їхні родичі отримали від держави земельні ділянки (відео)

Земельні ділянки призначені для садівництва та селянського господарства.

На Харківщині учасники ООС та їхні родичі отримали від держави земельні ділянки. Серед них мати загиблого бійця Костянтина Животченко – Лідія. ЇЇ син загинув він у бою 8 квітня 2016 року в районі селища Опитне поблизу Донецька. Мати й досі не отямилася. Жінка каже, що робити з ділянкою не знає.

Лідія Животченко, мати загиблого учасника АТО
 Раньше я планировала, а сейчас ничего не планирую. Постепенно я восстанавливаюсь. Не знаю как. Но надо дальше жить. И спасибо всем, кто помог мне и помогает.

Головне управління Держгеокадастру у Харківській області передало у власність земельні ділянки 58 учасникам ООС та їхнім родинам.

Костянтин Горошанський, учасник ООС
Для начала надо на него посмотреть.Там два участка: мой и сына. Сын у меня тоже участник АТО, поэтому может быть заложим там сад. Я не планирую продавать эту землю или менять ее на что-то.

За словами в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Василя Саранчі, земельні ділянки призначені для садівництва та селянського  господарства.

Василь Саранча, в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Харківській області
Ці ділянки розташовані в Дергачівській міській раді Дергачівського району. Також і буде розподілення ділянок, 228 зимельних ділянок, які знаходяться у Барвінківському та Балаклійському районах для введення особистого сільського господарства.

Загалом на Харківщині учасники ООС отримали 8,5 тисяч земельних ділянок.

Автор: Олена Верекомська
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.