• Четверг 04.06.2020
  • Харьков +14.07°С
  • USD 26.75
  • EUR 29.96

Система державної допомоги в Україні: у Харкові навчали чиновників (відео)

Общество    1239
Система державної допомоги в Україні: у Харкові навчали чиновників (відео)

Міжнародні експерти та фахівці Антимонопольного комітету ознайомили чиновників з положенням Угоди про Асоціацію між ЄС та Україною. 

Міжнародні експерти та фахівці Антимонопольного комітету провели навчальний курс «Система державної допомоги в Україні». Слухачами були представники державних адміністрацій, міських та обласних рад Харкова, Полтави, Сум та Луганська. Метою лекцій був огляд концепції державної допомоги та її застосування на практиці.

Данііл Волокитін, провідний спеціаліст департаменту моніторингу і контролю державної допомоги АМКУ

Полтора года уже работает департамент, работает закон. Мы видим очень большой, активный интерес со стороны органов местного самоуправления. Хотели бы отметить город Харьков. Задача Антимонопольного комитета в этой сфере — это полная, всеобъемлющая, объективная оценка соответствующей поддержки разным субъектам хозяйствования. 

Слухачів курсу ознайомили з положенням Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС  2014 року. Експерти пояснювали посадовцям, як правильно повідомляти Антимопольному комітету про необхідність надання державної допомоги. Керівник експертної групи ЄС з підтримки АМКУ Штефан Сабу каже, що дотримання цих принципів може сприяти збільшенню надходження інвестицій у регіонах України.

Штефан Сабау, керівник експертної групи проекту ЄС «Підтримка АМКУ у впровадженні правил державної допомоги»

Пока мы только начинаем эту работу, но мы имеем очень большой опыт. Я, например, сам из Румынии, и я видел, как эти правила предоставления государственной помощи начинались у нас еще до вступления в ЕС и переменялись после вступления в ЕС. Я могу уверенно сказать, что они идут только на пользу. 

Подібні навчальні заходи планують організовувати в різних регіонах України. Фахівці Антимонопольного комітету вже відвідали Чернівці.

Автор: Василиса Степаненко
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.