• Суббота 24.08.2019
  • Харьков +30°С
  • USD 25.04
  • EUR 27.75

ДТП у Харкові: для Зайцевої та Дронова просять по 10 років в’язниці (відео)

Общество    850
ДТП у Харкові: для Зайцевої та Дронова просять по 10 років в’язниці (відео)

Суд задовольнив клопотання прокуратури та залишив Зайцеву та Дронова під вартою до 4 квітня.

До початку судового засідання Геннадію Дронову стало зле, йому викликали “швидку”. Адвокат обвинуваченого пояснив, що у його підзахисного виникли болі в області серця та проблеми з тиском. Також Сергій Перепелиця заявив, що суддя Віктор Попрас вів справу необ’єктивно. Нібито був порушений процес допиту експертів, а сторона захисту Дронова не мала рівноправ’я.

Сергій Перепелиця, захисник Геннадія Дронова
Коли суддя сам відповідає на питання, коли суддя навмисно надає можливість експертам якісь свої, на мою думку, неправдиві думки доводити і вони влаштовують суд, і на цьому все, інші учасники слова не мають. 

Прокуратура, потерпілі та сторона захисту Зайцевої не підтримали позицію Перепелиці. На їхню думку, дії адвоката слід вважати маніпулюванням фактами та зневагою до потерпілих. Клопотання про відвід Попраса суд не задовольнив.

Юлія Козир, захисниця Олени Зайцевої
Адвокат Перепелиця заявляв клопотання майже всім учасникам процесу. І прокурорам він заявляв відвід, експертам, дійсно, одним і тим же експертам двічі заявляв відвід. Судом розглядалося двічі відвід експертам. Тільки секретарям судового засідання не заявлялися відводи. 

Заявила клопотання і прокуратура. В експертному висновку зазначено, що Дронов почав рухатися на червоне світло. Але, як з’ясували раніше, їхав він на жовто-червоний. У залі суду експерти пояснили, що припустилися друкарської помилки. Дебати розпочалися близько 7 години вечора.

Максим Блохін, прокурор
Призначити кожному покарання у вигляді позбавлення волі строком на 10 років із позбавленням права керувати транспортними засобами строком на 3 роки. Цивільні позови потерпілих задовольнити у повному обсязі.  Судові витрати, пов’язані з проведенням експертиз, покласти на обвинувачених Зайцеву та Дронова. 

Родина водійки Lexus допомагала родичам загиблих фінансово. Сама обвинувачена провину визнала та сприяла слідству. Все це, кажуть у суді, – пом’якшувальні обставини. Потерпіла Світлана Вініченко у щирість обвинуваченої не вірить.

Світлана Вініченко, матір загиблого
Коли їй дали слово, вона повернулася до мене боком. Майже, вибачте, задом. 

Запобіжний захід для обвинувачених продовжили до 4 квітня. Наступне засідання відбудеться 11 лютого.

Автор: Артем Листопад
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.