• Понедельник 19.08.2019
  • Харьков +22°С
  • USD 25.14
  • EUR 27.85

Дебати в суді щодо ДТП на Сумській: потерпілі не повірили в каяття Зайцевої (відео)

Общество    954
Дебати в суді щодо ДТП на Сумській: потерпілі не повірили в каяття Зайцевої (відео)

Адвокати потерпілих у ДТП на Сумській вимагають по 10 років ув’язнення для Олени Зайцевої та Геннадія Дронова.

Потерпілі у ДТП на Сумській вважають, що у Олени Зайцевої не повинно бути пом’якшувальних обставин, адже у щирість слів обвинуваченої – не вірять.

Людмила Фабріс, потерпіла
Но даже 10 лет никогда не возместят, не восполнят ту пустоту, которая образовалась в результате этой трагической аварии, этого кровавого побоища, которое забрало у меня двоих сразу: дочь и внучку. Моя жизнь просто разрушена, семья моя разрушена

Як відомо, родина Олени Зайцевої перераховувала кошти деяким потерпілим під ім’ям Тетяни Іванової. Це дівоче прізвище матері обвинуваченої.

 Ігор Берченко, потерпілий
Нам не деньги нужны были под фамилией Ивановой Татьяны Павловны, которые сейчас пытаются предоставить как смягчающие обстоятельства. Нам нужна была реальная медицинская помощь. Как можно передать вам те крики в палате, когда мне пришлось рассказать Оксане, что погиб ее муж и больше нет ее сестры Дианы? 

Деякі потерпілі вважають, що Дронов заслуговує меншого покарання, ніж Зайцева. У свою чергу, адвокати солідарні: обом обвинуваченим просять по 10 років.

 Лариса Матвєєва, захисниця потерпілих
Щодо вини Зайцевої та Дронова, хочу зазначити, що оба обвинувачені винні. Коли ми обговорювали зазначену позицію з потерпілими, я почула Вініченко, яка сказала, що якщо б можливо було дати Зайцевій пожиттєво, а Дронову 10 років, то тоді б вона на цьому зупинилась, а в такому випадку, коли 10 років – це найменше, що, взагалі, можливо отримати. 

На наступному засіданні повинні виступити обвинувачені та їхні захисники.

Автор: Артем Листопад
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.