• Понедельник 19.08.2019
  • Харьков +22°С
  • USD 25.14
  • EUR 27.85

На Краснокутщині відкрили найбільший в регіоні інклюзивно-ресурсний центр (відео)

Общество    963
На Краснокутщині відкрили найбільший в регіоні інклюзивно-ресурсний центр (відео)

Для забезпечення навчання дітей з особливими освітніми потребами відремонтували окрему будівлю.

Найбільший в області інклюзивно-ресурсний центр відкрили на Краснокутщині. В установі – навчальні та ігрові зони, а також зона соціалізації. У закладі розповідають: дітей з особливими потребами віком від 2 до 14 років будуть виховувати 8 фахівців. Серед них: психологи, реабілітологи, логопеди та дефектологи. Заняття для дітей відбуватимуться після уроків у школі, аби не заважати навчальному процесу.

Ірина Столова, директор Краснокутського ІРЦ
 Відвідують батьки наші корекційні зайняття, супроводжують своїх дітей, допомагають та йдуть нам на зустріч. Все в нас облаштовано за вимогами сучасного. Все повністю: і мультимедійні дошки, і обладнання проекторне, сенсорний куточок для розвантаження, ви можете це побачити. 

Оновили і краснокутську музичну школу. Директорка Інна Коваль розповідає: раніше тут не було ремонту та опалення, а діти навчалися танцям та співу у верхньому одязі. Тепер у закладі шість професійних відділів і нові музичні інструменти. Навчаються у школі вже 152 учні.

Інна Коваль, директорка Краснокутської дитячої музичної школи
Все зроблено заново: стіни, стеля, опалення, все. Придбано: баян, аккордеон, 2 домри, 2 балалайки, шафу, стільці, парти, все нове. І планується ще нам 3 фортепіано придбати. 

Концертом зустрічають заступника голови області Михайла Черняка та місцевих чиновників. Наприкінці виступу Інна Коваль передає подарунок для голови області Юлії Світличної – картину.

Михайло Черняк, заступник голови ХОДА
Хочеться побажати всім тим, хто сьогодні вже розпочав, буде продовжувати розпочинати свій життєвий шлях саме в цій музичній школі, тому що ніби-то культура не важлива. Багато років так вважали, але сьогодні приділяється цьому велика увага. Це дуже важливо.

Ще у Краснокутську оновили терапевтичне відділення місцевої лікарні. Приймати хворих тут почнуть вже з понеділка. На пацієнтів очікують 10 палат із ремонтом і новими меблями, дві кімнати – для пільговиків.

Тамара Ткачук, директорка Краснокутської центральної районної лікарні
Тут була замінена підлога, проведена шпаклівка стін, заміна стелі, санвузлів, а також наповнено відділення новим обладнанням. На даний час, ми всі відчуваємо, що це сучасне комфортабельне та світле приміщення. 

Михайло Черняк, заступник голови ХОДА
Я думаю, що найближчим часом ми такий виїзний тренінг будемо робити в районах області і Краснокутщину візьмемо за основу, тому що дуже чудова база, яка зроблена, завдяки, знову ж таки співпраці державної влади, районної влади на умовах співфінансування, розуміння цієї проблематики і є можливість робити такі об’єкти, які сьогодні ми побачили. 

Олексій Белоцький, голова Краснокутської РДА
 Звичайно, по всіх соціальних об’єктах, які потребують відновлення в Краснокутському районі, я звертався безпосередньо до Юлії Олександрівни. Звичайно отримав підтримку, тому що ці об’єкти є дуже соціально-важливими і люди, як ви сьогодні побачили від щирого серця, емоційно кажуть про те, що було зроблено.

Цього ж дня поспілкуватися із мешканцями Краснокутську приїхав президент України Петро Порошенко. У місцевому будинку культури голова держави перед початком промови заспівав гімн України.

Петро Порошенко наголосив: потрібно постійно змінюватися. Додав: спільними зусиллями відновлено військо, українська мова частіше звучить на радіо і в кіно, а зміни в релігійному житті – це питання побудови духовного фундаменту.

Петро Порошенко, президент України
Дивіться скільки багато подій відбулося лише за один день. Як швидко ми з вами разом змінюємося. Ці зміни відбуваються не лише в форматі – армія, мова, віра. Хоча, ці зміни основні, бо армія, яка створена всім українським народом сьогодні є предметом гордості нашої. 

Також, голова держави констатував зміни в економічній ситуації. За його словами, золотовалютні резерви України зросли до 21 мільярда доларів, а інфляція вперше за п’ять років склала менше 10%.

Автор: Анна Шевченко
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.