• Вторник 21.01.2020
  • Харьков +1°С
  • USD 24.33
  • EUR 26.96

Виконком Харківської міськради повторно встановив нову вартість проїзду в електротранспорті (відео)

Общество    1636
Виконком Харківської міськради повторно встановив нову вартість проїзду в електротранспорті (відео)

Активісти протестували біля мерії, вимагаючи від чиновників виконання рішення суду про призупинення дії тарифів у метро, тролейбусах та трамваях.

Після ухвали окружним адмінсудом позовів активістів щодо призупинення рішень виконкому міськради у метро, тролейбусах та трамваях мали повернутися старі тарифи. Рішення Феміди було проігноровано, і напередодні у підземці відбулася штовханина.

У той же день активісти пішли до мерії. Директор департаменту інфраструктури Сергій Дульфан пообіцяв доручити директору метрополітену технічно підготуватися до повернення тарифу. Сьогодні ж у підземці повідомили, що поточна ціна становить 8 гривень. Посилаються на рішення виконкому міськради, прийняті 20 лютого, наступного дня після судового засідання. У документах йдеться, що підвищені тарифи залишаються. Водночас планується ввести диференційовану оплату проїзду. Засідання виконкому було закритим, а журналістам повідомили про нього “заднім числом”. Активісти знову прийшли до міськради та зустрілися із заступником міського голови з питань інфраструктури Євгеном Водовозовим.

Пожалуйста, выполните ухвалу по решениям 72 и 73.

– Она ко мне попадет, я с юристом получу, вызову юристов, и с этого получу свою позицию.

 – Вы понимаете, что ежеминутно, ежесекундно харьковчане переплачивают за проезд?

– Я не считаю, что они переплачивают, но это второй вопрос, экономический, это отдельный вопрос.

– По закону они переплачивают.

– Є рішення суду, є закон. Це колізія, коли вносяться певні зміни до рішення, яке вже не є дійсним. 

– Я действую согласно решению 87/88, и если у вас есть юридические вопросы, я не являюсь юристом в данном вопросе. Пожалуйста, официальный запрос на юрдепартамент. 

Активісти підкотили до входу в міськраду сміттєвий бак, пригрозивши кидати в нього чиновників, які не виконують постанови суду. Потім активісти його підпалили.

Прокуратура відкрила кримінальну справу за статтею “умисне невиконання судового рішення”. Поліція вилучила гроші, які під час акції протесту 20 лютого на станції метро “Університет” люди залишали в якості сплати за проїзд. Про це повідомила речниця облуправління Нацполіціі Олена Баранник. За її словами, кошти долучені до справи. Скільки саме грошей вилучено – невідомо. У суботу активісти планують ще один мітинг.

Автор: Юлія Бойко
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.