• Понедельник 22.07.2019
  • Харьков +30°С
  • USD 25.82
  • EUR 28.98

Останній день зміни місця голосування: у Харкові люди стояли у чергах (відео)

Общество    466
Останній день зміни місця голосування: у Харкові люди стояли у чергах (відео)

В останній день зміни місця голосування на виборах, 25 березня, у харківських ЦНАПах  утворилися черги.

Ірина Дороган завітала до відділу ведення Держреєстру виборців Шевченківського району, що у будівлі адміністрації, вдруге. Пояснює: причина звернення – одна з найбільш розповсюджених – так і не дочекалася запрошення на президентські вибори.

Ірина Дороган, студентка
 Я хочу на выборы, а меня нет. Что делать?! Пришла сюда, тут такие очереди. Я вообще в шоке, потому что я еще утром пришла. Утром, получается, очередь вот отсюда и дальше. Пришла второй раз после пар, и тут вот туда, до коридора, до конца. Я в шоке, все в шоке, возмущаются.

Серед відвідувачів – багато переселенців. Говорять: на попередніх виборах проголосувати не вдалося. Побоюються, що ситуація може повторитися.

Ірина Григорова, переселенка з Луганська
 Очереди… Я приходила уже сюда, не достоялась. Пришлось сегодня идти. Ну потому что я хочу жить в Украине и чтобы Луганск был Украиной. 

Люди підкреслюють: існують випадки, коли навпаки потрібно виписати так званого “зайвого” виборця.

Олена Полевик, харків’янка
 Лишний человек, в квартиру вписали. У нас фамилия Полевик, а это Фокин какой-то, левый. Это еще с 2014 тоже он был. И опять он фигурирует. – Тот же человек? – Тот же человек. Я тогда наводила справки – никто внимания не обратил. И опять тот же самый человек фигурирует уже сколько лет.

Працівники реєстру небагатослівні. Радять звернутися до керівництва району.

 С личного распоряжения руководителя. Котковский Владимир Романович. – А с ним поговорить можно? – Что-что? – А с ним поговорить можно? – Пожалуйста, на третий этаж в приемную спуститесь.

Але потрапити на третій поверх, де знаходиться керівництво, не змогли ні громадяни, ні журналісти.

У відповідь тиша. Як тільки наша знімальна група закінчила працювати, з’явився охоронець. Втім, жодних відповідей отримати не вдалося.

Автор: Артем Листопад
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.