• Суббота 16.01.2021
  • Харьков -11.05°С
  • USD 28.05
  • EUR 34.01

Замість допомоги – розповсюджювали метадон: НП у приватній клініці Харкова (відео)

Общество    1163
Замість допомоги – розповсюджювали метадон: НП у приватній клініці Харкова (відео)

На Московському проспекті в Харкові поліцейські провели обшук у приватному медцентрі. 

Московський проспект, 65. Тут знаходиться приватний медико-консультативний кабінет. У середу сюди навідалися з обшуком правоохоронці. Про це повідомили очевидці. Коли наша знімальна група прибула на місце, двері вже були зачинені. Пізніше до приміщення ввійшли приватні охоронці, які пробули всередині близько півгодини. Також до клініки заходив чоловік, який спершу представився її співробітником, але потім почав це заперечувати.

Нет, конечно. Я пришел, меня попросили подойти. И все, больше ничего. 

Біля клініки зустрічаємо жінку, яка стверджує, що постраждала внаслідок її діяльності. Чоловік Анни в минулому був залежним від наркотиків. Нещодавно жінка стала помічати дивну поведінку супутника. Як виявилось, він відвідував клініку, яка нібито допомагає наркозалежним. У ній, за словами жінки, усі охочі можуть легко отримати рецепти на метадон – опіат, який використовують у лікуванні наркозалежних.

Анна, вимагає закриття клініки
 Это никто не контролирует. То есть, получается сегодня сюда зашел мой муж. завтра зайдет чей-то сын, которому 20 лет и он просто решил попробовать, что это. Вы же понимаете, круг наших знакомых. Я знаю уже не один случай, когда человек сорвался. Вот пришел. Выписывают какие-то рецепты, особо ничего не спрашивая, ничего не контролируется. Люди опять впадают в систему. Сначала они пробуют, а потом снова начинают колоться. И всё! Это болезнь! Её нужно лечить. А здесь не лечат.

Фірма, яка відкрила клініку, зареєстрована в Києві. Відповідно до статуту, установа має надавати соціальну допомогу наркозалежним як з проживанням у центрі, так і без. А також має дозвіл на роздрібну торгівлю фармацевтичними товарами. Ідентичний кабінет працював в Одесі, за ухвалою місцевого суду в минулому році там також проводились обшуки. В облуправлінні Нацполіції підтвердили, що в харківському медцентрі їхні правоохоронці проводили слідчо-оперативні дії.

Слідчі підтвердили, що керівник медзакладу – лікар-нарколог – незаконно видавав рецепти на отримання наркотичних засобів.

 з сайту ГУ Нацполіції в Харківській області
У ході проведення санкціонованих обшуків, а також інших слідчих дій, незаконна діяльність установи була припинена. Була вилучена медична документація (амбулаторні картки пацієнтів), незаповнені бланки рецептів на отримання наркотичних лікарських засобів, розрахункові квитанції, копії вже виданих рецептів та інша документація діяльності медичного закладу.

Наразі поліція встановлює інших осіб, які можуть бути причетні до злочинної схеми.

Автор: Василиса Степаненко
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.