• Понедельник 19.08.2019
  • Харьков +22°С
  • USD 25.14
  • EUR 27.85

У Харкові врятували собаку з п’ятьма цуценятами (відео)

Общество    851
У Харкові врятували собаку з п’ятьма цуценятами (відео)

Тварини оселилися в теплотрасі. 

Собаку, що опинився в теплотрасі, яку приїхали заривати комунальники, – врятовано. Працівники притулку на вулиці Серповій розповіли: отримали виклик від місцевої двірнички. Жінка побачила тварину, що ховалася під плитами на теплій трубі.

 Тетяна Шилова, волонтерка станції “Порятунок тварин. Харків”
На деревьях висели объявления от людей, именно от жильцов: “Звоните, пишите нам. Не начинайте работу без нас. И попались очень хорошие коммунальщики. Их позиция меня тоже очень порадовала. 

Тетяна розповіла: врятувати Розу допомогли саме працівники “Теплових мереж”. Вони підіймали бетонні плити за допомогою екскаватора. Як виявилось, у теплому місці тварина розродилася.

Тетяна Шилова, волонтерка станції “Порятунок тварин. Харків”
Доставали-передавали, там было много людей. Они принимали щенков. Я снизу им подавала, там где-то метра два вглубь. Становишься в этой яме, смотришь вверх. Откапываешь щеночков. Берешь – передаешь следующему. 

Розу з п’ятьма цуценятами доправили до станції порятунку тварин. На тому ж місці волонтерам підкинули ще двох кошенят. Тетяна каже: звірі активні, дружелюбні та ласкаві до людей. Наразі для щенят та їхньої мами шукають господарів.

Автор: Аліка Піхтерева
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.