• Понедельник 19.08.2019
  • Харьков +14°С
  • USD 25.14
  • EUR 27.85

У Харкові планують підвищити вартість холодної води (відео)

Общество    654
У Харкові планують підвищити вартість холодної води (відео)

 Тарифи можуть зрости на 14% . 

Тариф на водопостачання планують підвищити майже на 12%, а на водовідведення – на 15%. Про це повідомили у комунальному підприємстві “Харківводоканал” під час відкритого обговорення нових цін. Зараз тарифи розглядає Нацкомісія з питань регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Тетяна Мірошниченко, заступниця начальника відділу НКРЕКП у Харківській області
Послуга централізованого водопостачання – 10 гривень 95 копійок без ПДВ. Послуга з централізованого водовідведення – 5 гривень 58 копійок без ПДВ. 

Як пояснюють у “Харківводоканалі”, на підвищення вплинуло збільшення обсягів реалізації та витрат на оплату електроенергії. Також працівникам КП ще взимку підвищили зарплатню приблизно на 9%. Кошти врахували як складову нового тарифу.

Віталій Панов, генеральний директор КП “Харківводоканал”
Средняя заработная плата – это предлагаемая уже в тарифах, 10570 по предприятию. Ну я вам скажу, основной наш упор – это, конечно, аварийщики, механизаторы. И сейчас у нас в среднем, допустим, механизатор, экскаваторщик, который имеет там 5-6 класс – до 15 тысяч. 

Остаточно затвердити тариф можуть протягом 10 днів. У такому випадку сплачувати нову суму харків’яни, ймовірно, почнуть уже з травня.

 Тетяна Мірошниченко, заступниця начальника відділу НКРЕКП у Харківській області
Протягом 10 днів буде розглянуто прийняте рішення комісії про проведення засідань відкритих слухань, безпосередньо, в центральному апараті комісії на вулиці Смоленській, 19 в місті Києві, де буде прийняте рішення про схвалення цих тарифів або, якщо будуть якісь чинники, які впливають на неприйняття цього рішення – то воно прийняте тоді, відповідно, не буде. 

Останнього разу тарифи КП “Харківводоканал” підвищували у жовтні минулого року. Тоді ціни зросли приблизно на 6%.

Автор: Артем Листопад
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.