• Вторник 02.06.2020
  • Харьков +16°С
  • USD 26.82
  • EUR 29.8

У Харкові планують перекласти близько 70 кілометрів тепломагістралей (відео)

Общество    443
У Харкові планують перекласти близько 70 кілометрів тепломагістралей (відео)

 У Харкові протягом двох тижнів відключать опалення. 

80-річна Валентина Карпенко мешкає на проспекті Перемоги, 67 більше 30 років. Пенсіонерка розповідає: їхній будинок був серед останніх, де включили опалення. Майже до середини листопада, за словами жінки, в квартирі було дуже холодно. Пенсіонерка сподівається, що цієї осені їй з чоловіком мерзнути не доведеться, бо все запустять вчасно.

Валентина Карпенко, мешканка будинку на проспекті Перемоги, 67
 Чтобы было вовремя, больше ничего нам не надо. Чтобы как похолодает, морозы начнутся можно было в комнате спокойно сидеть. Как спасались, одевались потеплее, у нас электроплиты, много не будешь на них палить.

8 квітня розпорядження про завершення опалювального сезону підписала голова області Юлія Світлична. Мер Харкова Геннадій Кернес доручив припинити подачу теплоносія в будинки 10 квітня, але в соціальних та культурних установах батареї ще можуть бути гарячими протягом певного часу. Підсумки опалювального сезону в регіоні підбив віце-губернатор Євгеній Шахненко. За його словами, усі системи в області відключать за 3-4 дні, а в Харкові – протягом двох тижнів.

 Євгеній Шахненко, заступник голови ХОДА
 Были у нас проблемы при запуске отопительного сезона в городе Харькове. Потому что вы знаете, в Харькове износ сети достаточно значительный. Те аварийные ситуации, которые возникали в процессе прохождения отопительного сезона, они постоянно контролировались и устранялись практически в нормативные сроки.

На початок листопада без опалення залишалися 86 будинків у Шевченківському, Київському та Слобідському районах.

Євгеній, мешканець будинку на проспекті Перемоги, 67
Пожелания всегда одни, лишь бы вовремя включали и бесперебойно. Как воду, как и отопление.

За словами Шахненка, щоб уникнути майбутніх аварій на теплотрасах, наразі проводиться моніторинг об’єктів, які потрібно замінити.

Євгеній Шахненко, заступник голови ХОДА
Выявляются четкие участки, которые необходимо аварийно заменить, делаются гидравлические испытания и по нашому плану до конца апреля 2019 года мы должны полностью определить объемы работ.  Мы планируем только по тепловым сетям города Харькова в два раза увеличить количество ремонтов.

За інформацією “Харківських тепломереж”, у минулому році за кредитні кошти Світового банку в місті замінили 44 кілометри трубопроводів великого діаметра. Цьогоріч планують збільшити обсяги в два рази.

Автор: Олена Верекомська
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.