• Среда 24.07.2019
  • Харьков +23°С
  • USD 25.63
  • EUR 28.64

У Харкові відбулася підсумкова конференція з питань ювенальної превенції (відео)

Общество    341
У Харкові відбулася підсумкова конференція з питань ювенальної превенції (відео)

 Обговорювали права неповнолітніх, а також теми профілактики злочинів серед підлітків. 

Семінари для правоохоронців представники Консультативної місії Євросоюзу почали організовувати в Україні ще минулого року. Заходи є частиною “Регіональної програми забезпечення публічної безпеки і порядку та протидії злочинності”. Як нагадали учасникам семінару, у січні цього року набрав чинності закон про відповідальність за булінг. За знущання над неповнолітніми передбачено штраф до 850 гривень. Якщо ситуація повторюється – фінансові санкції збільшуються.

 Вернер Петерсен, координатор головного офісу представництва КМЄС в Харківській області
Сегодняшняя конференция – это завершающая конференция и она является итогом 12 семинаров, которые проводились начиная с ноября 2018 года. 12 семинаров проводились в Харьковской области, в котором участвовали представитель практически всех районов. Также участвовали представители тех ведомств, которые имеют отношение к ювенальной юстиции. 

На конференції обговорили питання реабілітації підлітків, пристосування їх до нових умов та профілактику правопорушень серед неповнолітніх. За даними міжнародного дитячого фонду ЮНІСЕФ, з булінгом стикаються майже 90% школярів.

Костянтин Шеремет, інспектор відділу ювенальної превенції ГУНП в Харківській області
Робота, яка проводилась з фахівцями, вона переслідувала 3 цілі. По-перше, це об’єднання зусиль щодо профілактик дитячої злочинності. По-друге, це обмін досвідом, які вже набуті нашими колегами з європейських країн. 

Правоохоронців також ознайомили зі нововведеннями чинного законодавства.

Автор: Артем Листопад
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.