• Суббота 24.08.2019
  • Харьков +30°С
  • USD 25.04
  • EUR 27.75

Порошенко и Зеленский проголосовали на выборах президента Украины

Политика    561
Порошенко и Зеленский проголосовали на выборах президента Украины

Кандидаты в президенты посетили избирательные участки в Киеве.

Действующий президент Украины Петр Порошенко пришел на выборы президента на избирательный участок в киевском Доме офицеров. Он прибыл на избирательный участок со своей семьей.

«Неважно, кто будет избран, важнее – стратегия и путь, которым нация и государство будет продолжать движение», – отметил Порошенко.

Пишаюся тим, як цього року організовані вибори в Україні. Ми маємо вільне волевиявлення громадян, захищену демократичну традицію – саме це і характеризує Україну як європейську державу. За ці 5 років ми зробили величезний прогрес у поверненні нашої держави до європейської родини.Під час цих виборів ми маємо зробити все можливе, аби наш прогрес європейської і євроатлантичної інтеграції не тільки не був зупинений – ми цього не дозволимо! А не був уповільнений. Так само, не має бути уповільнений і шлях реформ.Дуже важливо, щоби сьогодні Україна захистила ті надбання, які було зроблено за 5 років. Не важливе прізвище того, хто буде обраний, надзвичайно важливі для нас стратегія і шлях, яким нація і держава продовжить рухатися. Але перш за все – ми маємо не втратити країну!

Posted by Петро Порошенко on Sunday, April 21, 2019

Кандидат на пост президента Украины Владимир Зеленский проголосовал в Киеве на избирательном участке в Оболонском районе в помещении колледжа морского и речного флота. Он пришел на голосование со своей женой.

На вопрос журналистов о том, за кого он проголосовал, он ответил: «Я проголосовал за Украину».

Володимир Зеленський проголосував у Києві

Кандидат у президенти Володимир Зеленський прийшов на виборчу дільницю

Posted by hromadske.ua on Sunday, April 21, 2019

Напомним, Полтавщина – лидер по явке избирателей.

Автор: Ксения Ручка
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.