• Четверг 19.09.2019
  • Харьков +9°С
  • USD 24.67
  • EUR 27.27

У Харкові стартував перший шкільний фестиваль вуличних культур (відео)

Общество    664
У Харкові стартував перший шкільний фестиваль вуличних культур (відео)

500 школярів влаштували змагання з вуличних видів спорту – це був стрітфутбол, воркаут, брейкинг та багато іншого.

11-річна Мілана – єдина дівчина в своїй школі, яка займається bmx (бейміксом). Це катання на велосипеді з трюками. Дівчинка зізнається: найскладніше для неї в цьому виді вуличного спорту – виконати номери зі стрибками.

Мілана Облогіна, учасниця фестивалю
 Когда ты начинаешь учить какой-то трюк у тебя не получается и ты хочешь это бросить. Но я пытаюсь сделать этот трюк и у меня получается.

У Харкові вперше у спеціалізованій школі номер №11 відбувся фестиваль вуличних культур. Організатори розповідають: захід об’єднав майже півтисячі школярів.

Світлана Проценко, директорка школи №11
 Основна ідея фестивалю, довести, що підлітки можуть не тільки витворяти, а ще й творити. І саме сьогодні наші діти це доводять. Ми залучили дуже багато дітей.

Програма фестивалю, за словами директорки школи, насичена. Намагались охопити багато напрямків вуличної культури: срітфутбол, воркаут, bmx, стрітбол, брейкинг та інше.

Владислав Васильков, учасник фестивалю
Я брейкингом занимаюсь два с половиной года. Почему я им начал заниматься. Из -за того что я увидел как танцуют другие люди.

Максим Борак 10 років займається графіті. Розповідає: спеціально прийшов на фестиваль, щоб прикрасити малюнком шкільну стіну.

Максим Борак, учасник фестивалю
 Это мой стиль жизни, я рисую в выходной. В выходной я пришел сюда порисовать.Завтра у меня будет рабочий день, я буду рисовать в свой рабочий день.

Крім цього, відбувся модний показ Street Fashion. Кожен наряд для вуличного дефіле придумали самі діти. Вони ж були і учасниками модного показу.

Ксенія Русанова, учасниця фестивалю
 Уличная мода это та одежда, которая должна быть легкой, удобной, комфортной, не надо задумываться как надеть. Оно всегда будет смотреться.

Марія Ольховська, координаторка шкільного фестивалю вуличних культур
Первый фестиваль уличных культур на территории школы это очень круто, драйвово, потому что такого еще не было. Это что-то новое и очень много людей и все довольны. Просто взрыв эмоций.

Організатори запевняють: фестиваль планують зробити і в наступному році.

Автор: Олена Верекомська
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.