• Среда 13.11.2019
  • Харьков +4°С
  • USD 24.46
  • EUR 26.94

На Харківщині очікується спекотна погода (відео)

Общество    492
На Харківщині очікується спекотна погода (відео)

В червні та до середини серпня температура повітря може сягати від +32 до +34.

У спекотну погоду лікарі радять одягати легкий та просторий одяг, бо це не заважає диханню шкіри і не призводить до перегріву. На добу необхідно випивати від 2 до 2.5 літрів теплої води. У разі збільшення норми можливі набряки.

Володимир, харків’янин
Я не сильно воспринимаю жару, а вообще вентилятор, кондиционер и прогулки по парку. Пиво я не пью и вам не рекомендую, а воду газированную. 

Не радять вживати спиртне в спеку й фахівці, адже алкоголь додає навантаження на внутрішні органи. Також міцні напої дезорієнують і послаблюють відчуття температурного режиму.

Олена Свідова, лікарка з гігієни харчування Харківського обласного лабораторного центру
Стосовно масового вживання алкогольних напоїв і пива влітку: пиво вживати не бажано, адже збільшується навантаження на серце, а міцні алкогольні напої взагалі не рекомендується споживати в спеку. 

У списку продуктів, до яких влітку слід ставитися обережно, – м’ясо, яйця та “молочка”. А салати зі сметаною та майонезом взагалі називають небезпечними.

Олександр Шемаєв, кореспондент
У спекотну погоду не рекомендується вживати салати з заправками, а особливо з майонезом. Бо це, за словами спеціалістів, гарне поживне середовище для бактерій. Тому радять використовувати рослинне масло, а овочі – ретельно мити чи навіть обдавати окропом. 

За словами фахівців, небезпечними влітку можуть бути кондитерські вироби з вершковим кремом, а також в’ялена та копчена риба. Не рекомендується купувати такі продукти в магазинах та на ринках, де на них може не бути санітарних документів.

Олена Свідова, лікарка з гігієни харчування Харківського обласного лабораторного центру
Перш за все ці продукти повинні реалізуватися в торгівельній мережі, в спеціалізованих павільйонах, які обов’язково обладнані холодильним обладнанням. В обов’язковому порядку холодильне обладнання повинно містити інформацію про температурний режим. Температура зберігання продуктів харчування – від +2 до +6 градусів Цельсія.

Цьогоріч синоптики прогнозують спекотне літо. Тож лікарі радять бути особливо обережними – як з продуктами харчування, так і з перебуванням на сонці.

Автор: Олександр Шемаєв
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.