• Среда 13.11.2019
  • Харьков +3°С
  • USD 24.46
  • EUR 26.94

На Харківщині відбувся третій фінальний етап молодіжного проекту “ЛОМ” (відео)

Общество    453
На Харківщині відбувся третій фінальний етап молодіжного проекту “ЛОМ” (відео)

130 учасників створили та захистили власні соціальні ініціативи. 

Близько 3000 студентів протягом декількох тижнів слухали пізнавальні лекції від відомих особистостей, навчалися публічним виступам та знайомились один з одним. За результатами минулих етапів до фіналу дійшли 130 учасників проекту “ЛОМ”. За словами організаторів, молодь створила власні проекти, які допоможуть зробити Харків найкращим містом.

 Анна Сацька, координаторка проекту “ЛОМ”
Первый день у них был основан на командообразовании. Учитывая то, что ребята за это время классно подружились. Между поездками, они ходили в кино. Встречали в городе. Они ходят в наших футболках, им это очень нравится. Нам очень понравился хайп, который они зацепили, вот эта командность. Мы решили научить их работать в команде. 

Олексій Санін – лідер зеленої команди. Каже: вирішили підтримати всеукраїнську акцію проти наркотиків та представили проект, який запобігатиме розповсюдженню заборонених речовин.

 Олексій Санін, лідер зеленої команди
В Харькове очень много мест, зданий, заборов на которых нанесены различные надписи, которые носят характер популяризации различных наркотических средств. Мы хотим на месте этих надписей сделать арт-объекты, которые будут интересны харьковчанам, интересны будут родителям, детям, молодежи. Они будут пропагандировать ЗОЖ. 

Наталія Марінець – учасниця команди. Каже: дуже сподобалося розробляти проект. За словами дівчини, “ЛОМ” став для неї цікавим корисним досвідом, який вона буде використовувати у майбутньому.

Наталія Марінець, учасниця проекту “ЛОМ”
Мы в рамках нашей команды начали накидывать свои идеи. Все креативные. Всё сложили в одну кучу, нам очень помогали Team-лидеры. Мы буквально за 15 минут составили чуть ли не весь план действий. Просто шикарно. Нам очень понравилось!

Зірковим гостем став співак групи “Танок на майдані Конґо” Олександр Сидоренко, більш відомий за псевдонімом “Фоззі”. Музикант каже: найбільше сподобався проект боротьби з закладками, адже саме зараз гострою є проблема наркозалежності серед молоді.

Олександр Сидоренко, музикант
Саме через такі івенти, які зробив фонд Грановського. Ми можемо, по-перше, перезнайомити таких найактивніших студентів. По-друге, показати їм варіанти для розвитку у майбутньому. По-третє, надати їм шанс не їхати в Польшу, а залишитися тут. Бо якісь провідні компанії, які беруть участь в цьому проекті, зможуть взяти їх на якусь практику. 

В межах проекту “ЛОМ” 30 найактивніших учасників отримали сертифікати на стажування у провідних компаніях країни. За словами організаторів, благодійний фонд Олександра Грановського на всеукраїнському рівні підтримає реалізацію соціального проекту боротьби з наркотиками.

Автор: Василиса Степаненко
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.