• Воскресенье 15.12.2019
  • Харьков +5°С
  • USD 23.56
  • EUR 26.24

У Харківському дитячому хоспісі волонтери прикрасили малюнками стіни палат та коридорів (відео)

Общество    1301
У Харківському дитячому хоспісі волонтери прикрасили малюнками стіни палат та коридорів (відео)

За словами медиків, малюнки зможуть допомогти тяжко хворим дітям отримати позитивні емоції.

У Харківському дитячому хоспісі близько 20 дітей з невиліковними хворобами. Волонтери одного з бізнес-клубів допомогли прикрасити заклад різнокольоровими малюнками.

Оксана Сліпченко, волонтерка
Сегодня у нас завершающая работа, которую мы хотим показать нашему городу и показать, что это все делается с большой душой и с большим желанием. 

Волонтерка каже: використовують екологічну фарбу. Вона не має запаху і не несе шкоду організму. Потім планують також розмалювати паркан хоспісу.

 Олеся Житник, художниця
Лично я стены расписывала еще в двух больницах, ну я думаю на этом не остановимся. Раз в неделю мы приезжаем на выходные и посвящаем свое время благим делам.

Дівчата розповідають, що пацієнти у малюванні не допомагають, деяка малеча не може навіть тримати пензлика в руках.

Ольга Лубяна, психолог хоспісу
Здесь оказывается паллиативная помощь. Паллиативная помощь – это помощь людям, в нашем случае детям, которые имеют неизлечимый диагноз, когда это касается деток, то диагнозов очень много. Дети все очень разные, в разном состоянии. И паллиативная помощь – это единственный вид паллиативной помощи, который обращает внимание на семьи детей.

Психолог відмічає, що малюнки гарно впливають на настрій малюків. Завдяки різнокольоровим картинам діти з радістю виконують розвиваючі вправи та вчаться спілкуватися. Хоспіс працює у Харкові другий рік та має сучасне обладнання.

Автор: Олександр Шемаєв
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.