• Суббота 30.05.2020
  • Харьков +15.42°С
  • USD 26.91
  • EUR 29.62

Харків’ян запрошують на комедійну виставу “Любов та тіло в чемодані” (відео)

Культура    484
Харків’ян запрошують на комедійну виставу “Любов та тіло в чемодані” (відео)

 ЇЇ зробили за мотивами однойменної італійської п’єси “Моя професія – сеньйор з вищого світу”. 

Олександр Куліш працює в театрі 27 років. У комедійній виставі “Любов та тіло в чемодані” грає головну роль – батька сім’ї Леоніда Папагатто. Каже: його персонаж намагається зробити все заради своєї родини, але вміє бути тільки сеньйором з вищого світу. Леонід Папагатто працює гостем на весіллях, крестинах та похоронах. За словами актора, його герой підготував для своєї родини справжню авантюру. Він видав заміж свою дружину, орендував дідуся та вигнав себе з власного дому.

Олександр Куліш, актор
Она такая легкая, она такая изящная. Мы играем именно в такой манере. Это как глоток шампанского, такого холодного в зной. Где много шуток, где много камеди положений, где каждый изворачивается, где каждый идет к своей цели. Я иду к любви и к пониманию в семье.

Вистава поставлена за мотивами однойменної італійської п’єси “Моя професія – сеньйор з вищого світу”. Головна режисерка театру каже: комедія для родинного перегляду, про сімейні цінності та справжню любов.

Ольга Турутя-Прасолова, головна режисерка
Має виникати таке відчуття, що це десь біля моря, десь, де тепло, де приємно, де хотілось би знаходитися. Я на кожній репетиції намагалась створити таку атмосферу, щоб було приємно працювати, щоб вони могли розслабитися, і взагалі розслабитися можна лише якщо є довіра між партнерами.

Наталя Федіна, балетмейстерка
Пластическая составляющая этом тот же текст, только высказанный телом. Не делайте разницы между словом и движением. Тогда всё будет так, как это свежо и актуально сегодня, а не тогда вчера или позавчера, 10-15 лет назад. Это было моей основной задачей.

Прем’єра комедійного спектаклю “Любов та тіло в чемодані” відбудеться у Харківському державному академічному драматичному російському театрі імені Пушкіна 13 червня.

Автор: Василиса Степаненко
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.