• Понедельник 01.06.2020
  • Харьков +14.27°С
  • USD 26.91
  • EUR 29.62

На Журавлівці демонтують канатний міст (відео)

Общество    800
На Журавлівці демонтують канатний міст (відео)

Тепер ремонтувати або будувати новий не будуть.

Це кадри, на яких ламають підвісний міст у Журавлівському гідропарку. Автор відео пише: зазвичай на конструкцію пускали не більше чотирьох людей, але в той день охорона була відсутня і відвідувачі вирішили скористуватися можливістю зайти безкоштовно. За словами рятувальників, особи, які зламали міст, були напідпитку.

Ніколь Костенко, кореспондентка
За словами свідків інциденту, близько двадцяти людей залізли на міст та почали його розхитувати. Підвісна споруда не витримала та обірвалася. Частина людей впала до води, частина – залишилася на мосту. Як розповідають очевидці – охорони поряд не було.

Відпочивальники скаржаться: люди, які зловживають спиртним на пляжі, – заважають. Вони залишають після себе пусті пляшки та сміття, влаштовують сварки. Охорони немає, тому доводиться вирішувати конфлікти самостійно.

Альона, харків’янка
 Неадекватные люди, конечно, есть везде. Конечно, надо может как-то охрану усилить. Это лично мое мнение. Хотелось бы, чтобы был какой-то порядок. Чтобы люди чувствовали себя в комфорте и безопасности. 

За словами рятувальників, мотузковий міст відновлювати не будуть і демонтують. Розповідають: не витримала одна з опор, яка вже давно була надламана.

 Сергій Чепеліс, працівник КУ “Спеціалізована водно-рятувальна служба міста Харкова”
Они раскачали, как раз получилась синхронность и оно упало, данное сооружение. После чего мы, спасатели, приплыли, все живы, все здоровы были. Только поцарапали животы, руки, ноги. Им оказали медицинскую помощь. 

Не на камеру рятувальники розповідають, що вже давно просили керівництво мотузкового парку, якому належить міст, його відремонтувати. Стверджують: їхні застереження ігнорували. З журналістами керівництво мотузкового парку спілкуватися відмовилося.

Автор: Ніколь Костенко
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.