• Понедельник 01.06.2020
  • Харьков +14.84°С
  • USD 26.87
  • EUR 29.93

Школяри з Донецької області завітали до Харкова на екскурсію (відео)

Культура    551
Школяри з Донецької області завітали до Харкова на екскурсію (відео)

Діти, які шостий рік живуть на лінії зіткнення та чують постріли, змогли відпочити та відволіктись. 

Оксані – 15, дівчина мешкає у Красногорівці Донецької області, навчається у 8 класі. Дівчина зізнається: Харків – найгарніше місто, яке вона відвідувала після закінчення школи. Оксана тепер мріє вчитися на хірурга в харківському виші.

Оксана Осадча, мешканка Красногорівки
Город очень красивый, большой, увлекательный такой, – много впечатлений. Очень нравится и вообще хочу сюда переехать жить. В большом городе, я думаю, можно потеряться, от того, что завораживает все: и туда хочется пойти, и сюда, – глаза разбегаются просто. 

Діти приїхали на екскурсію до Харкова у супроводі вчителів. За словами дорослих, такі подорожі позитивно впливають на емоційний та моральний стан школярів, які можуть забути про свої страхи.

Вікторія Ігнатенко, викладачка Красногорівського вищого професійного училилища
 Вони пережили весь жах тих подій. І зараз ми привезли їх сюди, щоб вони в якійсь мірі відволіклись від того сьогодення, де вони знаходяться. Хоча наше місто відбудовується, у нас будується сучасна школа. Але все ж, у них враження залишилися від тих подій. 

Маленькі туристи розповідають, що у Харкові їх вразила різноманітність музеїв та пам’ятників архітектури. Також, за словами дітей, їм сподобалися квіткові інсталяції, різнокольорові церкви та великі парки.

Олександра Тішевська, мешканка Красногорівки
Мне очень понравилось. Там было много памятников, фонтаны большие. Потом нас повели в парк. И мы там сначала катались на аттракционах, потом – на колесе обозрения. Впечатления очень зашкаливающие. 

Усього в Красногорівці, за словами вчителів, проживає близько 500 дітей. Школи скоротили та об’єднали. Майже половина дітей залишили місто разом з батьками після початку бойових дій.

Автор: Ніколь Костенко
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.