• Среда 13.11.2019
  • Харьков +3°С
  • USD 24.46
  • EUR 26.94

У Харкові відбулося перше судове засідання у справі жорстокого вбивства 14-річної школярки (відео)

Общество    618
У Харкові відбулося перше судове засідання у справі жорстокого вбивства 14-річної школярки (відео)

ЇЇ позбавив життя 16-річний підліток, з яким дівчина зустрічалася. 

Дзержинський райсуд, на лаві підсудних 16-річний Іван Новиков. Його звинувачують у жорстокому вбивстві 14-річної школярки Ліди Шеховцової, яке сталося на початку березня. Підлітки деякий час зустрічалися, але після того як дівчина вирішили припинити стосунки – підліток жорстоко вбив її. Завдав близько 10 ножових поранень. Спілкуватися з журналістами обвинувачений відмовляється.

Іван Новиков, обвинувачений
Не снимайте меня, пожалуйста. Я буду это рассматривать, как нарушение моих прав, как несовершеннолетнего. Я не считаю, что вы вообще имеете право снимать меня. 

Слухання почалося з заяви матері Новикова. Як законний представник обвинуваченого жінка подала два клопотання: про відвід колегії суддів – яке було відхилено, та про призначення суду присяжних. Друге клопотання суд задовольнив. Адвокат Новикова вважає вимоги матері обґрунтованими.

Євген Самойлов, адвокат обвинуваченого
С самого начала задержания Новикова – несовершеннолетнего лица, с ним начали производить следственные действия без участия и присутствия адвоката. 

Адвокат пояснює, саме через ці порушення у ході досудового розслідування підліток відмовився надавати свідчення. У прокуратурі звинувачення щодо порушень відхиляють.

Олександр Шевцов, прокурор Холодногірського відділу прокуратури № 1 м.Харкова
Кримінальні провадження проводяться у відповідності до вимог чинного кримінально-процесуального законодавства України. Порушень з боку слідчого або прокурорів не було. Всі процесуальні дії було проведено в присутності захисника та законного представника.

Мама вбитої школярки Валерія Шеховцова вважає: представники Івана Новикова відтягують слідство.

 Валерія Шеховцова, мати загиблої
 В данном случае время идет, а ничего не меняется, и при этом нет понимания, все-таки виновен или нет. Если не виновен, то в связи с чем не виновен. Я только рада буду услышать позицию, что он невиновен, но на основании чего? Этой позиции нет.

У прокуратурі вважають: доказів проти Новикова – достатньо. Головний речовий доказ – знаряддя вбивства. Це ніж із відбитками пальців Івана. Наступне засідання у закритому режимі відбудеться вже у складі суду присяжних.

Автор: Поліна Пірогова
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.