• Пт 19.04.2024
  • Харьков  +11°С
  • USD 39.6
  • EUR 42.28

У Харкові відсвяткували день Національної поліції України (відео)

Общество   
У Харкові відсвяткували день Національної поліції України (відео)

Заходи відбулися на майдані Свободи та біля театру опери і балету.

У центрі Харкова святкують четверту річницю створення Національної поліції — із симфонічним оркестром, парадом, службовими собаками та правоохоронцями на конях.

 Валерій Сокуренко, голова ГУ Нацполіції в Харківській області
Громадяни зіштовхуються з поліцією в повсякденному житті в якихось не дуже приємних ситуаціях. Або щось вкрали, або побили. Часто бувають якісь негативні емоції. Сьогодні святковий день. Ми вийшли на вулиці, на площу Харкова та інших міст нашої країни для того, щоб поспілкуватися з громадянами, щоб показати, що є інше обличчя поліції. Тут є люди, які займаються і спортом і мистецтвом. 

Свято зібрало сотні гостей. П’ятирічний Ярослав прийшов з мамою, аби приміряти одяг копів.

Ярослав, майбутній поліцейський
Кем ты хочешь стать когда вырастешь? — Полицейским. — А почему? — Потому, что это круто. 

Біля театру опери та балету також підготували розважальні заходи. Малеча і дорослі фотографуються в шоломах, бронежилетах, спеціалізованих автівках та зі щитами. Абітурієнтів закликають обирати професію правоохоронця.

Дмитро Швець, ректор Харківського національного університету внутрішніх справ
 Нам важливо, щоб до лав Національної поліції приходили професіонали — люди, які в змозі виконувати поставлені завдання. 

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков стверджує: зі створенням Національної поліції рейтинг правоохоронців зріс з 5% 37%. Також додає: було замінено 40% особового складу. Наразі у різних підрозділах працюють 140 тисяч правоохоронців.

 Олександр Шемаєв, кореспондент
 Національна поліція на варті громадського порядку вже чотири роки. Сьогодні до них на свято завітали батьки з дітьми, абітурієнти та іноземні колеги. 

 Роберт Жулковський, голова Консультативної місії Європейського Союзу в Харківської області
Я дуже радий, що разом з українськими колегами можу святкувати чергову річницю Національної поліції. Ми тут для того, щоб їм допомагати, підтримувати та радіти тому, що довіра до них постійно росте.

Особливу увагу гостей свята привертає кінна поліція. Зазвичай вона патрулює маленькі вулиці, гідропарки, лісопосадки та чергує під час футбольних матчів.

 Раміль Барен, старший сержант кінної поліції
 Смотрите, вот стоит рядом — она готова к службе. Это защитная маска для того, чтоб уберечь лошадь от попадания в глаза камней и слезоточивого газа. Особенно должна быть защищена переносица. Так же бронежилет, чтоб была защищена грудная клетка. Перед какими-то серьезными мероприятиями всадник тоже полностью экипируется. 

Автор: Олександр Шемаєв
Популярно

Вы читали новость: «У Харкові відсвяткували день Національної поліції України (відео)»; из категории Общество на сайте Медиа-группы «Объектив»

  • • Больше свежих новостей из Харькова, Украины и мира на похожие темы у нас на сайте:
  • • Воспользуйтесь поиском на сайте Объектив.TV и обязательно находите новости согласно вашим предпочтениям;
  • • Подписывайтесь на социальные сети Объектив.TV, чтобы узнавать о ключевых событиях в Украине и вашем городе;
  • • Дата публикации материала: 4 июля 2019 в 15:31;
  • Корреспондент Олександр Шемаєв в данной статье раскрывает новостную тему о том, что "Заходи відбулися на майдані Свободи та біля театру опери і балету".