• Среда 08.07.2020
  • Харьков +20°С
  • USD 26.93
  • EUR 30.41

У Харкові відбувся фестиваль водного спорту (відео)

Общество    455
У Харкові відбувся фестиваль водного спорту (відео)

На Журавлівському водосховищі відбулись перегони на дошках, каркасних та надувних байдарках.  

На Журавлівському водосховищі – фестиваль водного спорту. Від самого ранку прибувають учасники з різних міст, аби позмагатися на дошках, каркасних та надувних байдарках.

 Ніколь Костенко, кореспондентка
Діти та дорослі, новачки й професіонали. Кожен охочий може взяти участь у щорічному фестивалі спорту та туризму. Заплив на сапах – лише початок заходу. Для відвідувачів приготували різні тематичні конкурси та змагання. 

З великим відривом у фінальному запливі на дошках серед дітей перемогла Олександра Кондратенко. Дівчинка приїхала з Дніпра. Каже: вже 4 роки займається водним спортом, майже ніколи не програє та зупинятися на досягнутому – не збирається.

Олександра Кондратенко, переможниця SAP-змагань серед дітей
Мой любимый спорт, наверное, водный. Я очень люблю. Особенно заниматься водным слаломом, ну, и сапом тоже. А мечта – это выехать за Украину. И побывать на каналах. 

Переможцем з веслування на дошці серед чоловіків став Денис Комерилов, чемпіон Європи та світу з водних видів спорту. Каже: змагання для нього ніби активний відпочинок.

Денис Комерилов, переможець SAP-змагань серед чоловіків
Я професійно займаюсь на каное. Байдарки і каное – це інший вид спорту. Але самі рухи, вони подібні до веслування на дошці. 

Спортсмен приїхав з Полтави з родиною. До народження дитини дружина Світлана теж займалася греблею на байдарці. Тепер подружжя мріє, щоб у майбутньому їхня дОнька теж стала спортсменкою.

 Світлана Комерилова, уболівальниця
Я всегда с ним на всех гонках, в принципе. Единственное, когда могу не поехать, это если соревнования за границей. Тогда надо больше времени. Это немного финансово немного не укладывается. Плюс, ребенка не с кем оставить. 

Фестиваль проводиться в Харкові вп’яте. Раніше, розповідає організаторка Вікторія Смагіна, основна його складова була лише спортивна. Цьогоріч вирішили додати більше розваг для відвідувачів.

Вікторія Смагіна, організаторка змагань
Мы даем программу на людей, которые либо как любители пользуются плавсредствами, либо вообще никогда не задумывались о том, что такой вид отдыха возможен. Более того, они не только могут смотреть, они могут попробовать эти плав средства, которые для них не знакомы. 

Гості фестивалю також брали участь у кулінарному шоу, командній грі з м’ячем на байдарках та карнавалі на воді. Кожен міг постати в будь-якому образі.

Автор: Ніколь Костенко
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.