• Пятница 06.12.2019
  • Харьков -2°С
  • USD 23.88
  • EUR 26.49

Справа Мусєєва: у Харкові розпочали розгляд скарги прокуратури (відео)

Общество    583
Справа Мусєєва: у Харкові розпочали розгляд скарги прокуратури (відео)

Екс-очільнику Холодногірської райадміністрації Максиму Мусєєву підозру в держзраді оголосили в жовтні минулого року.

За версією слідства, в 2015 році міського чиновника завербувала ФСБ Росії. Мусєєв звинувачення заперечував. Через півроку Київський райсуд Харкова скасував підозру.

Максим Мусєєв, екс-голова адміністрації Холодногірського району Харкова
Суд, вивчивши матеріали справи, визначив, що доказів моєї провини просто немає і виніс відповідне рішення. Однак прокуратура подала апеляцію, яка до цього дня розглядається. Нічого нового з доказів слідство не надало, крім посилення тиску на українську Феміду. 

Скаргу повинні були розглядати 13 червня, через звернення захисника Мусєєва до Касаційного кримінального суду у складі Верховного суду. Адвокат просив перенести розгляд справи з Харківського апеляційного суду. Захист мотивував клопотання тим, що Мусєєв має опозиційні політичні погляди, публічно критикує українську владу і правоохоронців регіону. Але суд відмовив. Перше засідання у справі відбулося 18 липня. На початку слухання прокурор просить розгляду в закритому режимі.

Вадим Білоусов, прокурор
Та інформація, яка лунатиме в ході розгляду апеляційної скарги, може спричинити витоки інформації через що буде порушена таємниця слідства. Оскільки наразі досудове розслідування ще триває, а підозрюваний знаходиться у розшуку. 

Суд клопотання відхилив та розпочав слухання. Сторона захисту Мусєєва надала нові матеріали.

 Юрій Вишневецький, адвокат Максима Мусєєва
Клопотання про долучення висновку комп’ютерно-технічної експертизи, яка була проведена за частиною матеріалів провадження. Висновки цієї експертизи спростовують певні твердження які зазначенні в повідомлені про підозру. 

Наступне засідання призначене на 29 липня.

Автор: Юлія Бойко
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.