• Пятница 06.12.2019
  • Харьков -2°С
  • USD 23.88
  • EUR 26.49

На облаштування озера у саду Шевченка знов оголосили тендер (відео)

Общество    588
На облаштування озера у саду Шевченка знов оголосили тендер (відео)

Побудувати фонтан, тротуари, посіяти газони та доповнити систему освітлення планують за 51 мільйон гривень. Таку інформацію оприлюднили у системі публічних закупівель “ProZorro”.

Менше місяця тому у Харкові відкрили реконструйовану частину парка Шевченка. Центром зони для відпочинку стало озеро разом із його мешканцями – двома чорними лебедями. Та вже скоро харків’ян обурила поведінка людей, які почали купатися у новому водоймищі.

Геннадій Кернес, Харківський міський голова
«Спасибі» всім, хто купався в цьому озері, лякаючи лебедів, хто годував їх всяким непотребом, хто намагався «допомогти» їм знайти і залізти до свого будиночку. Протягом найближчого часу ми знайдемо для цієї прекрасної пари чорних лебедів інше місце проживання. Замість непотрібного тепер будиночка лебедів – в озері буде фонтан.

Для будівництва нового фонтану вже оголосили тендер. Орієнтовна вартість робіт – 51,5 мільйона гривень. Це можна побачити у системі публічних закупівель “ProZorro”.

Євген Лісічкін, член ГО «Харківський антикорупційний центр»
Це монтаж фонтану з декоративними елементами – одна штука. Це установлення світильників у кількості 8 штук, як написано в технічній специфікації. Це улаштування тротуарів, посів газонів, бордюрів. Каменів бортових улаштування.

До оголошення цієї закупівлі, на реконструкцію яру в саду Шевченка вже витратили понад 90 мільйонів гривень, каже Лісічкін. Завершити тендер мають 16 серпня.

Автор: Артем Листопад
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.