• Вторник 18.02.2020
  • Харьков +5°С
  • USD 24.45
  • EUR 26.5

В оперному театрі розповіли про майбутні прем’єри (відео)

Культура    588
В оперному театрі розповіли про майбутні прем’єри (відео)

Балет на воді “Лебедине озеро”, дитяча казка “Білосніжка та сім гномів” і новорічне шоу. 

На даху ХНАТОБу організатори п’ятого фестивалю “СхідOPERA” розповіли про найочікуваніші прем’єри. Зокрема, балет “Лебедине озеро. Water fantasy” на воді. Постановку називають найдорожчою за всю історію театру.

 Ігор Тулузов, перший заступник гендиректора “СхідOPERA”
 Тільки в першому півріччі сезону ми готуємо 5 прем’єр. Це балети “Білосніжна та сім гномів” та “Лебедине озеро. Water fantasy”. “Шахерезада” балет. Симфонія Брукнера і наприкінці цього року, перед Новим роком, у нас буде новорічне шоу. Музичне. Це теж стало традиційним для нас.

Наразі репетирують “Лебедине озеро” на воді. Для вистави спеціально виготовили великий неглибокий басейн, і артисти балету танцюють прямо в ньому.

Армен Калоян, головний режисер “СхідOPERA”
Почали шукати місця. І в фойє, там, де в “СхідOPERA” нові площадки зробили такий ковш, дуже цікаво було, як туди будуть підводити воду. Дуже таке цікаве покриття, де вода відштовхується і виглядає як віск. Спочатку, коли налили, вода була холодною, але люди працювали, мерзли по початку. Потім вода прогрілась і було нормально. 

Окрім басейну на сцені встановлять сучасне обладнання, водний екран і фонтани. Постановник цього видовища – французький балетмейстер Йохан Нус, відомий харківському глядачеві по балетам “Маленький принц” і “Красуня та чудовисько”.

Дмитро Морозов, головний диригент “СхідOPERA”
 Буде два “Лебединих озера”. То, дійсно, говорить про дуже високий і потужний рівень театру. Коли ти можешь показати ось один варіант. І то є класика. І ось другий. Ти береш його модерн. Незвичайний, дуже складний, але він повинен бути переконливим.

Прем’єра “Лебединого озера” відбудеться на початку листопада. “Білосніжку” глядачі побачать 21 і 22 вересня.

Автор: Олена Верекомська
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.