• Среда 08.07.2020
  • Харьков +20°С
  • USD 26.93
  • EUR 30.41

У Харкові вже вчетверте за місяць кинули каміння у трамвай (відео)

Общество    871
У Харкові вже вчетверте за місяць кинули каміння у трамвай (відео)

20 жовтня на вулиці Матронінській невідомий кинув каміння у скло громадського транспорту.

Вікторія Яковенко, кореспондентка

У неділю близько 9 години вечора на цьому місці невідомий кинув каміння у трамвай 8 маршруту. Скло вагона було розбито. Травму від уламків отримала жінка, яка сиділа біля вікна.

 

 

За словами начальниці відділу експлуатації Салтівського депо, у трамваї їхали близько десяти пасажирів. Жінка розповідає: невідомий кинув каміння та відразу утік.

Вікторія Настасенко, начальниця відділу експлуатації КП “Салтівське трамвайне депо”

Были разбиты стёкла в дверях, были разбиты боковые стёкла и форточки обкидали камнями. По 8 маршруту от 602 в сторону Гидропарка, в районе Калининградской, вагон подъезжал к остановке и его обстреляли камнями.

 

Того ж вечора скло у вагоні замінили. Наразі трамвай курсує. За словами директора депо, такий випадок – непоодинокий. Мовляв, у жовтні завдали шкоди семи вагонам.

Владислав Приймак, директор КП “Салтівське трамвайне депо”

В одном случае предположительно был обстрел из пневматического оружия. Соответствующие отверстия были на стекле. Во всех случаях была вызвана полиция, оформление соответствующее, подача заявления, ну и, наверное, ищут виновников. 

 

Загальну матеріальну шкоду від усіх випадків оцінюють у десять тисяч гривень. У зв’язку з тим, що напади на трамваї почастішали, з водіями проводять спеціальні інструктажі.

Вікторія Настасенко, начальниця відділу експлуатації КП “Салтівське трамвайне депо”

Останавливаться, вызывать полицию, если есть пострадавшие – вызывать “скорую”, потому что водитель не может побежать за теми мальчиками, которые покидали камни. Он не имеет права бросать вагон. 

 

За інформацією Нацполіції, наразі вирішується питання про відкриття кримінального провадження. Зловмисника – розшукують.

Автор: Вікторія Яковенко 
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.