• Понедельник 06.07.2020
  • Харьков +30°С
  • USD 27.17
  • EUR 30.51

У центрі Харкова розпочалася підготовка до новорічних та різдвяних свят (відео)

Общество    609
У центрі Харкова розпочалася підготовка до новорічних та різдвяних свят (відео)

На майдані Свободи почали встановлювати новорічну ялинку. А от відкриту ковзанку працівники монтують ще від початку місяця.

Олександр Шемаєв, кореспондент

Загострюйте ковзани та діставайте теплі светри, бо наближається Новий рік. На головному майдані Харкова підготовка йде повним ходом: працівники готують до встановлення каркас ялинки та монтують ковзанку. 

 

Студенти Віталій та Яна кажуть: новорічного настрою в них ще немає. Мовляв, з’явиться коли піде сніг, а вони складуть зимову сесію.

 

Яна, студентка

Новый год – это когда стоит елка. Вот как раз ее ставят и когда есть очень большая радость, семья и это все эмоции.

 

 

 

Анастасія, харків’янка

Новый год – это в первую очередь снег, наверное, а не туман. Пока что новогоднего настроения нет, но я думаю, оно появится, когда я буду покупать подарки своим родным. Да, вот приехала на площадь, смотрю тут елку устанавливают. Думаю, ура, наконец-то.

 

У міськраді відзвітували: зараз виконуються підготовчі роботи, встановлюється огорожа, а незабаром почнеться безпосередньо монтаж. Ялинка – та сама, яку придбали минулого року, її висота 40,5 метрів. З інформації на порталі публічних закупівель ProZorro стало відомо: на монтаж ялинки та декоративних фігур на майдані Свободи витратять понад 4,2 мільйони гривень. Роботи мають завершити за три тижні.

Автор: Олександр Шемаєв
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.