• Воскресенье 27.09.2020
  • Харьков +18.94°С
  • USD 28.25
  • EUR 32.89

«Пенсійний калькулятор»: кожний громадянин зможе онлайн порахувати обсяг своєї пенсії (відео)

Общество    3327
«Пенсійний калькулятор»: кожний громадянин зможе онлайн порахувати обсяг своєї пенсії (відео)

Із вересня цього року в тестовому форматі запроваджено новий електронний додаток «Пенсійний фонд».

Щоб зареєструватися, потрібно отримати електронний цифровий підпис, так званий “ключ”. Це аналог рукописного підпису, який має ту ж юридичну цінність. Такий “ключ” можна отримати в податковій, де його завантажать на будь-який носій: флешку чи жорсткий диск.

Лариса Гранкіна, начальниця управління інформаційних систем та електронних ресурсів Пенсійного фонду в Харківській області

У вас є можливість, довідки всі необхідні з QR-кодом, які формуються, , не виходячи з дому, отримати, роздрукувати. Співробітники тих підприємств, куди ви подаєте ці довідки у них є можливість перевірити легітимність цих довідок.

 

Фахівці пояснюють: новий додаток допоможе не тільки людям літнього віку, а і молоді. На веб-порталі є функція «Пенсійний калькулятор», завдяки якому можна приблизно порахувати обсяг своєї майбутньої виплати.

Віктор Ачкасов, начальник головного управління Пенсійного фонду в Харківській області

Сам себя не хочет человек обмануть. Он внесет именно достоверные данные. Либо по памяти, либо из справок, которые дало предприятие. Предположим он увидел свою пенсию, и скажет я поработаю еще два года или еще год, для того, чтобы больше была пенсия.

 

Саме з цієї причини у додатку зареєструвалася бухгалтер Яна. Жінка пояснює: регулярно перевіряє інформацію веб-сервісу, адже її дуже турбує обсяг майбутньої пенсії.

Яна, бухгалтер

Приложение я установила в сентябре. Теперь я могу отслеживать оплату страховых взносов за меня, и отслеживать свой страховой стаж.

 

 

А от пенсіонер В’ячеслав Іванович навіть не чув про новий інтернет-сайт. Чоловік нарікає: для пенсіонерів такий додаток не дуже зручний.

 

В’ячеслав Іванович, пенсіонер

Не вникаю, бо уже немає здоров’я влазити туди. Не вистачає розуму. Потрібно було, прийшов у приймальну, проте не завжди вони вирішується, як я хотів, швидко.

 

 

Працівники Пенсійного фонду повідомили: у майбутньому планується аби кожен громадянин обов’язково мав електронний цифровий підпис та реєстрацію на веб-порталі.

 

Автор: Вікторія Яковенко
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.