• Среда 12.08.2020
  • Харьков +20.78°С
  • USD 27.6
  • EUR 32.56

Карета швидкої та 3 патрульні авто: у Харкові відпрацьовували спецоперацію “Сирена” (відео)

Общество    587
Карета швидкої та 3 патрульні авто: у Харкові відпрацьовували спецоперацію “Сирена” (відео)

У місті спецоперація “Сирена”. Цього разу її мета – привчити водіїв поступатися автомобілям екстрених служб.

На центральні вулиці виїхала карета швидкої допомоги. Позаду – три патрульні автівки. Всі із увімкненими мигалками намагаються якомога швидше проїхати. Таким чином, медики спільно із правоохоронцями дивляться на реакцію водіїв та пішоходів.

Ірина. Так звуть водійку, яка не поступилася дорогою кареті швидкої. Жінка пояснює: дивилася на світлофор, тому не помітила машину із увімкненими мигалками.

 

– Смотрела на светофор. – Дивились на світлофор. – А что неправильно? – Ну відповідно до правил дорожнього руху водій повинен стежити за дорожньою обстановкою та оцінювати її на 360 градусів. – Хорошо, что делать будем?

 

Не поступився дорогою оперативно й цей чоловік на ім’я Володимир.

 

Володимир водій

Ми були в лівій полосі, справа була машина. Мені нема було куди подітись і попереду.

 

 

Правоохоронці склали на порушників адмінпротоколи. Тепер водії мають сплатити штраф у розмірі 510 гривень.

Сергій Шумаков патрульний інспектор

У водія була можливість надати дорогу машині з проблисковим маячком та спецсигналом. Він цим трохи знехтував , проїхав далі і потім перестроївся. 

 

 

Олена Жидких лікарка бригади екстреної медичної допомоги

Бувають такі ситуації коли наскільки швидко ти шпиталізуєш пацієнта , це впливає на сприятливий прогноз на його одужання, на його життя, Тому кожен водій має памятати, шо поступаючись бригаді швидкої медичної допомоги, він можливо рятує чиєсь життя. Це чиїсь матері, бабусі, дідусі, діти.

 

Артем Кашкаров водій автомобіля екстреної медичної допомоги

Видите бывают случаи такие, что вовремя не среагировал, не пропустил… А у нас каждые секунды на счету. Нам человека надо ставить в ближайший стационар. Так что тут жизни людские на счету.

 

Під час спецоперації правоохоронці виписали штраф трьом порушникам. Ті погодилися, що не зреагували швидко на спецавтівки із увімкненими мигалками. А у центрі екстреної медицини підкреслили: останнім часом водії почали відповідальніше відноситись до звуків сирени.

Автор: Анна Шевченко
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.