• Среда 12.08.2020
  • Харьков +22.33°С
  • USD 27.6
  • EUR 32.56

МВС усуває гендерну дискримінацію в своїх структурах

Общество    1174
МВС усуває гендерну дискримінацію в своїх структурах

Оксана Кисельова, в якості керівниці проєкту гендерно-орієнтованого бюджетування в Україні, та заступниця очільника МВС  Катерина Павліченко підписали угоду про співпрацю.

Проєкт гендерно-орієнтованого бюджетування впроваджується в Україні під егідою консорціуму «NIRAS» SwedenAВ. Співробітництво установ буде спрямоване на зміни в бюджетах МВС, Нацгвардії та інших центральних органів виконавчої влади. Планується забезпечити потреби та інтереси як жінок так і чоловіків. Над формуванням бюджетних програм працюватимуть спеціально підготовані фахівці.

Оксана Кисельова зазначила, що не лише в Україні, в й в усьому світі дедалі є завдання глибше  враховувати гендерні проблеми, реформуючи органи безпеки.

«Наразі відбувається відхід від гендерно сліпої політики у бік гендерно орієнтованої політики. Для того щоб усунути гендерні розриви необхідно в усіх сферах сектору безпеки збільшити кількість жінок, усунути перешкоди на шляху кар’єрного зростання і полегшити доступ жінок до командних посад, а також запровадити заходи та політичні дії з забезпечення балансу між роботою та власним життям і забезпечити формування недискримінаційної культури праці.», – сказала  Оксана Кисельова.

«Підписання  документу для сектору безпеки є надзвичайно важливим, оскільки наша країна рухається шляхом реформ, а включення гендерної перспективи в бюджетні програми – це ще один крок засвідчення того, що жінки та чоловіки в секторі безпеки однаково користуватимуться ресурсами сектору безпеки», – зазначила Катерина Павліченко.

Проект ГОБ вже реалізується в Нацгвардії та Нацпроліції України.

Як повідомлялося раніше, Нацполіція відповіла щодо протиправних дій посадових осіб Харківської ДАБІ.

Автор: Вікторія Березка
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.