• Понедельник 06.07.2020
  • Харьков +33°С
  • USD 27.17
  • EUR 30.51

На Харківщині посилюється протиепідемічний режим

Общество    594
На Харківщині посилюється протиепідемічний режим

Від 4 березня лікарнях та навчальних закладах Харківщини запроваджується посилений протиепідемічний режим, таке рішення  ухвалили під час позачергового засідання Регіональної комісії з питань ТЕБ та НС Харківської області.

Як повідомляє сайт ХОДА, зокрема, розглядалося вживання невідкладних заходів протидії розповсюдженню коронавірусу СOVID-2019 у Харківській області. Серед них – затвердження планів перепрофілювання закладів охорони здоров`я; проведення додаткових навчань для медичного персоналу; забезпечення всіх закладів охорони здоров’я регіону медикаментами, засобами індивідуального захисту, дезінфектантами тощо. Заступник голови ХОДА Михайло Черняк також поставив завдання провести додаткові превентивні заходи.

«Перевести заклади охорони здоров’я на посилений протиепідемічний режим роботи, забезпечити проведення комплексу заходів, спрямованих на запобігання внутрішньолікарняному поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-2019. Відпрацювати з перевізниками питання щодо дезінфекції транспортного парку. Так само це питання стосується комунальних підприємств Харківської міської ради»,відзначив Михайло Черняк.

Серед протиепідемічних заходів, котрі мають проходити у закладах освіти – санітарна обробка приміщень та інвентарю, особливо – у вишах, в яких навчаються студенти-іноземці. Департаменту науки і освіти ХОДА доручено відтермінувати повернення в Харківську область на навчання іноземних студентів, натомість – організувати їхнє навчання дистанційно.

Районні державні адміністрації отримали низку доручень щодо виконання ухвалених рішень:

«Усі ваші лікарні мають бути переведені в посилений режим роботи. Прошу передбачити видатки для забезпечення колективів закладів охорони здоров’я засобами захисту та дезінфекції. У вас має бути в наявності необхідна кількість медичних препаратів та тест-систем. Прошу терміново включитися в цю роботу та до 6 березня надати всю інформацію щодо готовності», – звернувся до районів заступник голови ХОДА.

Як відомо, ще двох українців ушпиталено з підозрою на коронавірусну інфікованість.

 

Автор: Вікторія Березка
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.