• Воскресенье 05.07.2020
  • Харьков +33°С
  • USD 27.18
  • EUR 30.66

У Харкові відбулася Всеукраїнська олімпіада з косметології (відео)

Общество    495
У Харкові відбулася Всеукраїнська олімпіада з косметології (відео)

У Харківському національному фармацевтичному університеті вдруге проходить Всеукраїнська олімпіада з косметології.

Марія Цідийло – студентка з Івано-Франківська. Дівчина розповідає: готувалася ретельно, адже в її житті це перший конкурс із косметології.

Марія Цідийло студентка Івано-Франківського медичного національного університету

Більше цікавлюсь дерматологією безпосередньо, а не косметологією. Хоча, ця наука теж мені близька. Більше прикладала зусиль вивченню різноманітних хвороб та їхні лікування та профілактика.

Ще одна студентка з Івано-Франківська Світлана Халак у власних силах впевнена. Дівчина каже: вже проходила практику у різних косметологічних салонах. Світлана ділиться трьома порадами, як уберегти власну шкіру від забруднень.

Світлана Халак студентка Івано-Франківського медичного національного університету

У домашніх умовах це, звісно, правильне очищення шкіри, тонізація, і обов’язково СПФ. Чи це взимку, чи це особливо влітку в нас шкіра потрапляє в такий стан, коли піддається впливу сонцю. І нам потрібно захищатися.

Олімпіада розділена на 2 частини: теоретичну та практичну. Упершій – юні косметологи відповідають на тести, відкриті питання та вирішують ситуаційні задачі, у другій – демонструють суддям свої професійні навички.

Олександр Башура, завідуючий кафедри “Косметології та аромології” НФаУ

Это и клиническая косметология, и аппаратная косметология, методы коррекционной техники там масса вопросов интересных. Они только по косметологии. А потом практические вопросы очень интересно вот, что они ручками. Одно дело ты выучила и ответила, а вот другое дело посмотреть как ты подошла, с какой стороны, что сделала, как наложила. 

В олімпіаді взяли участь 7 делегацій з п’яти областей: Харкова, Києва, Одеси, Івано-Франківська та Запоріжжя. Перед початком конкурсу для учасників пролунав гімн косметологів України.

Олександра Кран, доцент кафедри “Косметології та аромології” НФаУ

Многие из них эту сферу деятельности выбрали для своей дальнейшей жизни. Поэтому, это для них такой неплохой старт. Многие понимают с какими ошибками, с какими проблемами они могут столкнуться в дальнейшем.

Минулого року олімпіада проходила 2 дні, цьогоріч дві частини конкурсу та церемонія нагородження відбулися в один день у зв’язку зі складною епідеміологічною ситуацією.

Автор: Вікторія Яковенко 
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.