• Среда 23.09.2020
  • Харьков +20.49°С
  • USD 28.21
  • EUR 33.12

Українців навчають протидіяти коронавірусу – онлайн і безкоштовно

Анонсы    6430
Українців навчають протидіяти коронавірусу – онлайн і безкоштовно

Український освітній сайт розпочинає викладання популярно-наукового онлайн-курсу, в якому пояснить, що собою являє коронавірус, розвінчає міфи відносно нього ідо навчить діяти розумно.

Курс анонсовано освітнім проєктом Prometeus.

В анотації йдеться:Всесвітня організація охорони здоров’я офіційно оголосила пандемію нової коронавірусної інфекції. По всьому світу на карантин закривають навчальні заклади та цілі міста. Карантин оголошено й в Україні. З магазинів зникають їжа та захисні маски. А в соціальних мережах поширюються міфи та спекуляції. Запобігти поширенню паніки може лише об’єктивна та правдива інформація. Не панікуйте – навчайтесь разом з нами, поділіться інформацією з друзями та знайомими.

Освітня платформа Prometheus та медична платформа INgenious пропонують до вашої уваги спільний курс, який розвінчує поширені міфи та надає достовірну інформацію щодо нової коронавірусної інфекції COVID-19. У цьому курсі стисло та доступно викладені найважливіші факти, зібрані найавторитетнішими вченими та міжнародними організаціями охорони здоров’я.

Година часу, вкладена у проходження цього курсу, допоможе зберегти здоров’я вам та вашим близьким.”

Курс розраховано на всіх охочих, він не потребує попередньої підготовки. З нього можна дізнатися все,що наразі відомо про вірус – скільки він живе у повітрі та на поверхні предметів, яка ймовірність заразитися від хворої людини, що робити, щоб убезпечити себе та близьких.

Описано основні симптоми, які допоможуть в разі потреби визначитися коли залишатися вдома, а коли – йти до лікаря.

Розповідається про ускладнення, які можуть викликати летальні наслідки і яким чином лікуватися, щоб їх уникнути.

Пояснюється, чим не слід намагатися лікувати коронавірус, а також – кому не потрібна маска і кому вона допоможе.

Оскільки люди часто живуть у контакті з тваринами, висвітлюється питання, чи передається коронавірус від домашніх тварин, укусів комах, а також – посилок з регіонів зараження.

Вам пояснять основні протоколи дій у разі перебування з хворим на коронавірус та багато іншого.

Автором курсу є кандидат медичних наук, доцент кафедри дитячих інфекційних хвороб та дитячої імунології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика Федір Лапій.

Лапій – член експертної групи МОЗ України «Інфекційні хвороби. Дитячі інфекційні хвороби. Паразитологія», а також є головою правління Громадянського об’єднання «Батьки за вакцинацію».

Курс підготовано на основі даних ВООЗ, Американської служби контролю інфекційних захворювань (CDC), Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів США (FDA), Європейського центру з профілактики та контролю захворюваності (ECDC) та порталу для лікарів, що працює на засадах доказової медицини Empendium.

Матеріали курсу також готувала команда платформи INgenius: Валерія Каташинська, Дмитро Корнієнко, Анастасія Моісеєнко, Анастасія Стоянова, Юрій Попович.

На платформі Prometheus курс доступний починаючи від 18 березня 2020 року, а його відеоматеріали курсу публікуються і доступні на YouTube каналі INgenius від 23 березня.

 

 

Автор: Вікторія Березка
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.