Коронавірус: міський транспорт у Харкові працюватиме за графіком
У ході засідання Комісії з надзвичайних ситуацій вирішили, що у зв’язку із загрозою коронавірусу не стануть призупинити роботу міського транспорту.
У ході засідання Комісії з надзвичайних ситуацій вирішили, що у зв’язку із загрозою коронавірусу не стануть призупинити роботу міського транспорту.

«Транспорт буде функціонувати за звичним графіком, — повідомив перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов. — Єдина вимога — обов’язкова повноцінна дезінфекція. Єдине що — щоб дезінфекція проводилася в тому графіку, про який ми говорили. Повністю з обробкою, так як сьогодні метрополітен харківський робить по ночах.»
Читайте також: На боротьбу з коронавірусів з бюджету Харкова виділили 20,5 млн грн.





