По 10-20 осіб: кількість пасажирів у міському транспорті Харкова регулюватиме поліція
Згідно до Постанови Кабміну, кількість пасажирів у наземному міському транспорті регулюватиметься: у маршрутках — не більше 10, у трамваях і тролейбусах — не більше 20 осіб.
Очільник ГУ Нацполіції у Харківській області Валерій Сокуренко повідомив, що регулювати кількість пасажирів будуть поліціянти.
Він заявив, що діяти правоохоронці будуть згідно з Постановою, без винятків. Однак це не означає, що на кожній зупинці будуть працювати копи.
«У нас зупинок більше, ніж поліцейських», — підкреслив Сокуренко.

Читайте також: «Наземний громадський транспорт Харкова змінить маршрути»





