• Понедельник 28.09.2020
  • Харьков +18.94°С
  • USD 28.27
  • EUR 32.88

Сморід і гавкіт: у центрі Харкова жінка зробила притулок для собак (відео)

Общество    1118
Сморід і гавкіт: у центрі Харкова жінка зробила притулок для собак (відео)

Понад 10 років мешканці багатоквартирного будинку у центрі Харкова потерпають від гавкання собак, смороду та потопів

Артем Листопад, кореспондент

Нестерпний запах, затоплені приміщення та постійний гавкіт собак. З такими проблемами зіткнулися мешканці ось цього будинку, який знаходиться в центрі Харкова – на вулиці Пушкінській. Люди переконують, що в одній із квартир у жахливих умовах утримують тварин.

Власниця собак проживає на другому поверсі у триповерховому будинку. Розповідати про тварин не хоче, каже: згодом навідається на телеканал і все розкаже.

“Говорят, вы в плохих условиях собак держите. – В хороших. Вот я приду и расскажу. – А сейчас?”

Місцеві ж нарікають: від поведінки власниці тварин ледь не божеволіють. Мовляв, жінка понад 10 років тримає з десяток собак, але вигулює їх вкрай рідко, тож чотирипалі справляють природні потреби у квартирі.

Где у вас вода? Закройте дверь, чтоб собаки не бегали. – Они перепуганные. – Я перепуганный, закройте дверь. Это что, дерьмо собачье? Что это на полу? – Та нет. Тут, это тут. – Что это? – Тряпки.

Любов Кукліна, сусідка

Она им еду на мусорках ищет. Она ж не работает, на мусорках с этим Жорой. Жора уже знает все мусорки, какие только можно. Просим “мой, убирай!”, она не моет. Ночью выпустит одну-две собаки, остальных держит.

Галина Конотоп, сусідка

Не всегда на поводке держит и они кидаются на всех прохожих – люди кричат, визжат – девчонки, мужчины – все. Вот здесь летом вообще пройти невозможно мимо дома – запах дохлятины.

Днями у власниці собак виникли проблеми з водопостачанням. Вона затопила офіс юридичної компанії, який розташується поверхом нижче.

Роман Тищенко, адвокат

Три раза подряд залили офис, причем 2 раза с периодичностью в 2 дня.

Адвокат Роман Тищенко бідкається, адже досі очікує підрахунків збитків, які завдала сусідка. Через аварію весь будинок на довгий час залишився без води, адже до квартири комунальників жінка начебто не пускала. Але власниця тварин це заперечує. Стверджує, що напередодні невідомі виламали двері в її квартиру та наробили лиха.

Может это они меня затапливают?! Может это они залезли и поломали колонку?!

У комунальному “Центрі поводження з тваринами” повідомили, що самовільно забрати собак не можуть – очікують реакції виконавчої служби. Минулого року суд наказав вилучити чотирилапих у жінки, але цього не відбулося.

Роман Тищенко, адвокат

Не исполнено, потому что не дают. Здесь была куча людей, набежали защитники животных и начали рассказывать, что мы тут совершаем какие-то незаконные действия.

Мешканці будинку кажуть, що протягом багатьох років неодноразово зверталися до різних служб. Декому із сусідів взагалі довелося виїхати з квартири. Люди розповідають: час від часу собак забирали, але жінка знаходила нових. Почала цим займатися після смерті чоловіка.

Автор: Артем Листопад
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.